Spolucestování kamkoliv

ZÁŘÍ 2018 – bezdetny, charismaticky muz 32-39let k mori?

surprise

ZARI 2018 – Ja 28let, 168cm/57kg stydet se za me nebudes :D, rec semnou taky nestoji, bezdetna, dovcu si zaplatim sama, at neni mezi nami nejake nepsane pravidlo, ze bychom spolu museli spat. Rada bych k mori nekde po Evrope. Klidne nektery z Reckych nebo Kanarskych ostrovu, Spanelska….zalezi na domluve. Vlastne kdekoliv, kde nebudu muset resit povoleni nebo vizum. Nepojedu za kazdou cenu, jen kdyz sezenu nekoho s kym se budu citit dobre. Jela jsem uz takhle s jednim, koho jsem znala jeden den a bylo super. Partneri se z nas nestali, ale i tak to stalo za to! Proto to zkousim takhle na punk 🙂 V pripade zajmu pis na 

su********@em***.cz











. Jo a anglicky se domluvim, ridicak taky mam, takze se na vsem muzeme domluvit. Klidne jsem ale i pro all inclusive pres cestovku Muj rozpocet je 10tis., to proto, ze uz jsem letos jednou byla. Budu se tesit 🙂

Zkušenosti čtenářů

Martin

Ahoj, začátkem září jedemes partou přátel do Chorvatska. Program zábava, relax, dobré pití, jídlo. Většinou během devíti až dvanácti dnů zvládneme dvě až tři místa kde vždy pobudeme cca 3 – 4 dny. Podle nálady. Někdy se část skupiny trhne a popojede dál. Volný program nebo společná zábava. Jedeme autem a letos to tak nějak dopadlo, že jedu sám, takže parťačka, případně i jako druhý řidič vítána.Pokud budeš mít zájem napiš na

ma****@li***.cz











.
Martin, 44let 194cm 🙂

Pavel

Ahoj, letos jsem na tom podobne, sranda musi byt. 😉 Jsem 40/180/82 stihly sympatak. Ziju v Praze. V zari bych rad k mori, do hor, night swimming, vitr ve vlasech, pohoda, humor, klid na plazi, minidobrodruzo… Pojdme se poznat a uvidime. 😉

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: