Spolucestování Asie/ Australie

VIETNAM ÚNOR 2017

Levotil

Přeji pěkný den všem,
přemýšlím o cestě do Vietnamu tento Únor(cca 5.2. – 28.2.) a hledám podobně nadšenou cestovatelku, či skupinu lidí, s kterými by jsme se společně vydali na tuto cestu. Rád bych jel tzv. studentský low cost, tudíž by se nejednalo o nejlepší leteckou společnost, nejepší hotely a restaurace, ale prostě s rozumem a o to Levotil více památek čí více času v přírodě. Rozpočet cca 25 – 30 000 i s letenkou.  S cestováním mám mnohé zkušenosti a je to moje největší záliba 🙂 Díky za každou reakci
25 let, vysokoškolák

Zkušenosti čtenářů

Míša

Ahoj,
mám v plánu v únoru také vyrazit do Jihovýchodní Asie a Vietnam je prý moc pěkný tak proč ne? 🙂 Mám k dispozici 4 týdny volna. Zatím s přítelem zvažujeme možnost, že by na 2 týdny vyrazil se mnou a potom se musí bohužel vrátit do ČR. Nejsem rozhodnutá, jestli by se mi dál chtělo cestovat samotné, proto hledám nějaké fajn spolucestovatele, kteří by vyrazili s námi. 🙂 Preferuji jako ty low cost a něco málo jsem už také procestovala. V případě zájmu mě můžeš kontaktovat na fb Myší Kožíšek.
 
Měj se fajn
Míša, HK 31 let

Marcela

Ahoj, pokud byste někdo měl zájem o sdílený výlet (pronajmout auto, zaplatit společně průvodce, atd.), ozvěte se. Jde nám hlavně o sever (Halong, Nghialo, okolí Sapy, … – hlavně méně turistická místa), případně delta. Mail ma***************@gm***.com. Ve Vietnamu planujeme byt cely unor 2017.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: