Spolucestování Asie/ Australie

Vietnam – prosinec 2017

Markéta

Ahoj cestovatelé 🙂
Pokud je tady někdo, kdo by rád vyrazil v prosinci přes Vánoce a ideálně i přes Silvestra do Vietnamu, ráda ho poznám. Vloni jsem tady našla fajn partu na třítýdenní prosincové Thajsko, tak zkouším znovu štěstí 🙂 Nejdůležitější požadavky na případné spoluparťáky:
–  nutnost umět číst v mapách (tzn. nejít vždy na opačnou stranu, jak to mám v hlavě nastaveno já 🙂
–  schopnost řídit auto
– být nekonfliktní neprudič do nepohody 🙂
Žádný spolucestovatel si na mě zatím nestěžoval, takže třetí bod snad splňuji (první dva bohužel 🙂 Nejsem válecí typ, takže budu ráda za aktivní dovolenou ve stylu „každý den a noc někde jinde“.
Budu se těšit na případné zprávy.
Markéta (31)
P.S. Jako případnou alternativu k Vietnamu beru ještě Borneo a výpravu za mými milovanými orangutany:)

Zkušenosti čtenářů

Pavel

Ahoj
Velmi podobný plán mám…….ra*********@gm***.com

Viks

Ahoj,
tiež by som sa rada pridala idealne i pres Vánoce i Silvestr 🙂 myslím (a doufám) že splnuji požadavky na spolucestujícího. mail: vi*****@gm***.com.

Radek

Ahoj, připojuji se s emailem mi***@em***.cz

Nebukadnesar

ja bych s vami neprudici tez rad stravil vanoce 😉
ne***********@pr********.ch

Lenka

ahojky, taky o tom uvažuji:-) Když tak dík za info na mail ka*****@se****.cz

Miro

Ahoj, pokial mate niekto v plane navstivit Vietnam alebo Kambodzu na konci Novembra na cca 14 dni, rad sa pridam. Skusenosti mam. Miro mi**@se****.cz

Luboš

Ahoj Marketo, mas uz nejake konkretni plany a partu? 🙂 Mel jsem jet s kamarady na Zeland, ale to nakonec padlo. Porad chci na Zeland jet, ale tohle zni taky dobre. Muzes mi prosim poslat vic infa na mail an*****@se****.cz ? Dekuju

Viktoria

Ahoj Markét:), sice neřídím, ale ostatní požadavky myslím splňuji a ráda bych se připojila:))! Pošleš mi prosím bližší informace na email ma*************@ce*****.cz?

Michal

Ahoj Markéto, tvé požadavky splňuji, rád se přidám mezi další zájemce. Poprosím tě o info na e-mail: mm*******@se****.cz
Díky

Bob

Ahoj,me dneska vypadl partak na prvni cast cesty…….26 .11.priletim do bkk a do 3.1 bych se rad s nekym potloukal bud po Laosu nebo Vietnamu,svatky nekde na plazi,nejspis v Sihanoukville….4.1 odlitam na Filipiny…muj email:   bo*****@se****.cz….

Zdeněk

AHoj Markéto,
mám v plánu strávit Vánoce a Silvestra někde, kde jsem ještě nebyl a Vietnam mi zní jako dobrý nápad. Rád se dozvím více: zd*************@gm***.com

Tomáš

Ahoj Markéto,
plánuji strávit prosinec ve Veitnamu. Bylo by možné se ještě připojit? 🙂
Odpadnuli mi totiž spolucestující, tak hledám nějakou fajn partu lidí.
Tady je můj e-mail: to*************@gm***.com
Měj se fajn

Standa

Ahoj Markéto, budu ve Vietnamu od 8.12. do 17.12., můžeme se někde potkat, jedu ze severu na jih.
st******@se****.cz
Staňa

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: