Spolucestování Asie/ Australie

Vietnam – leden/únor 2012

Lucka

AHojky, hledáme nějaké fajn lidi na cestu do Vietnamu – na měsíc, od severu na jih.
Kdo chce jet taky?:)
Mě je 27 let a bratranci 31 let.

Zkušenosti čtenářů

Martina

Ahoj,
muzete mi poslat vice info do mailu? Diky, Martina (25)

Linda

Ahoj, taky bych poprosila o detailnější info. Díky Linda (26)

Anička

Ahoj,to zní úplně parádně a ráda bych se přidala 🙂 a se mnou i můj přítel oba 24 😉 poslala bys mi taky nějaké to info?

MiraS

Ahoj,
jestli můžete, přepošlete mi to info taky? 🙂
Nejsem si jist, zda bych dal 4 týdny, ale kdyžtak bych se odpojil a odletěl dříve či tak něco.
Díky moc
M.

veronika

Ráda bych se vydala na cestu do Vietnamu (asi na měsíc) a hledám spolucestovatele/cestovatelku. Je mi 56, domluvím se anglicky a cestovat bez CK umím. Těším se na odpověď.
[email protected]

Ivana
veronika:

Veroniko, přečetla jsem si vaší odpověď kde chcete jet do Vietnamu,pokud jste se zatím s nikým nedohodla ráda bych se přidala.Je mi57 let a trochu anglicky mluvím.Byla jsem v Indii.Jsem z Prahy pokud byste se chtěla sejít a domluvit se. Zdravím Ivana

Anička

Ahoj, už jsem jednou psala, že bych měla zájem, tak se pro jistotu ještě připomínám 🙂 jakmile budete mít třebas nějaké bližší info nebo kdyby jste chtěli udělat plánovací schůzku, tak písni 😉 na [email protected] těším se.

Lucka

pokud budete mít zájem, pište mi kdyžtak na [email protected], sem totiž moc nechodím

Díky

Lucka

Lucka

Ahoj, takže poletíme 14.1. do HCMC, potom vlakem do Hanoje, poté na pár dní Sapa, Ha Long, Hue, nějaké ty národní parky, potom stále na jih, zpět do HCMC, chtěli bychom vidět i Deltu Mekongu a jestli zbyde čas tak možná i Phu Quoc, prostě cesta ze severu na jih.

míra

Ahoj Lucko,
můj plán je podobný, jen s tím rozdílem, že bych chtěl letět do Hanoje, protože tam jsou letenky až o 5000,- levnější…Plán byl od půlky prosince do začátku ledna, ale to můžu změnit a přizpůsobit. Odkud jste, případně bychom se mohli sejít ? Já jsem ze Strakonic, můj mail je [email protected], děkuji za odpověd a přeji hezký víkend, Míra

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: