Spolucestování Asie/ Australie

Uzbekistan září/říjen 2010

Michal

Na září nebo říjen plánuji cestu do Uzbekistanu, neměl by někdo zájem se přidat. Plánuji navštívit histor.města, Aralské jezero, pouště a vůbec trochu poznat zemi.

Zkušenosti čtenářů

Ladič

Byl jsem v září 2008 a doporučuji, krásná země, levno, dobré znát trošku rusky, nebot anglicky me nerozumel vůbec nikdo a pak malinko korupce tak nejak všude, ale usměvné 🙂

Maja

Ak by to bolo aktualne od polovice oktobra, mala by som zaujem. Nie som sice zbehly cestovatel, ale Buchara je davny sen. Ak budes mat chut,napis zopar podrobnosti a mozno sa dohodneme.

celtic
Maja:

tak to ti doporučuji vidět ještě Samarkand a Chivu….to je to samé co Buchara…paláce jak z tisíce a jedné noci

Michal
Maja:

Ahoj, Díky za zprávu. Ale pokud vůberc do Uzbekistanu pojedu, tak chci odjet do konce září, pak je tam přeci jen chladněji.Michal([email protected])

Vláďa

Ahoj, jak to teda vypadá. Možná bych se přidal. Na jak dlouho?

Michal
Vláďa:

Ahoj,
Díky za zprávu, určitě bych chtěl ještě odjet do konce září, ale mohu jen na 14 dní, z práce se neuvolním.Pokud máš ještě zájem, odepiš na [email protected]
Michal

Markéta

Ahoj.Zda je to aktualni rada bych se pridala…chtela bych koncem zari zacatkem rijna vyrazit pocestovat ale nemam s kym…prosim o blizsi info jestli to je aktualni diky marketa 733544382

Michal
Markéta:

Ahoj,
Posílal jsem Ti SMS, pokud máš ještě zájem ozvi se a domluvíme podrobnosti. Michal ([email protected])

Vláďa
Michal:

Michale, tak září je pro mne brzo. Díky za odpověď, třeba někdy příště.
Vláďa

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: