Spolucestování kamkoliv

Treky a hory světa 2008

Karel

Hledám spolucestovatele , kteří plánují cestu do některé z těchto zemí: Indie-Ladakh , Pakistán-Karakoram , Indonésie , Jemen , Etiopie , Venezuela , Patagonie , Mexiko-Guatemala , Kostarika-Panama , Kanada-Aljaška.Termín léto,podzim,zima 2008,nejlépe 4–5 týdnů.Preferuju především vícedenní treky a výstupy na vrcholy,ale rád to občas proložím i památkami a odpočinkem u moře. Pár mých fotek najdeš na http://www.fo­tosvet.estran­ky.cz/ Karel ,37 let karelzitko (at) sez­nam.cz

Zkušenosti čtenářů

xxx

Ahoj, my se chystáme v září do Indonésie – treking 10 dní Siberut, Mt. Rinjani (3600 m)a na Papua Nová Guinea – Irian Jaya – trekking 10 dní džunglí + výstup na Mt. Elit (3800 m). Zatím jsme 2, rádi bychom další 2 lidi.

Karel
xxx:

Ahoj ,zatím jěště v plánu nic nemám , Indonésie by byla fajn.
Můžeš mě na mail napsat podrobnosti? Plán cesty ,na jak dlouho chcete jet, rozpočet ,odkud jste ,kolik vám je ,atd.
Čau ,[email protected]

Petr

Sháním typ na levné letenky do Kanady (preferuji Vancouver) s odletem 24-25.8.08. Zatím jsme tři, je nám asi 150 let a s vypůjčeným autem chceme projet Britskou Kolumbii, Aljašku, Yukon, Albertu. Návrat domů 4.10. Čus a díky!

vojta
Petr:

nekoukal sem na konkretni data, ale zkus zoom airlines…

Lenka Šlaisová

ahoj, já bych taky chtěla jet do některých míst, které jsi jmenoval. Byla jsem 2 měsíce v Peru a Bolivii,hory miluju, mám stejný náhled na cestování jako ty. Lenka, 32 let

Petr Felgr

Ahoj, ja taky velice vazneuvazuju o ceste do Indonesie, ale ne az v zari ale tak na cervenec/srpen. Buhuzel jsem jeste nenasel spolucestovatele. Myslim, ze mame stejny preference(nekolikatidenni vystupy obcas prolozene odpocinkem). Ja jsem hlavne na tu prirodu, pripadne poznavani mistnich kultur. Zkusenosti nejaky mam, avsak asi ne tak pestry jak ty. Pokud by jsi mel zajem odjet na 1-2 mesice do Indonesie, tak napis na [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: