Rusko

Transsibiřská magistrála 2015

Jaroslav

Zdravím všechny cestovatele, založil jsem toto „nové“ téma (vlákno)z toho důvodu, že do „vlákna“ s názvem „Transsibiřská magistrála“ zapisují přispívatelé své zprávy na různá místa „vlákna“ a příspěvky se proto špatně hledají. Proto prosím všechny kdo chtějí letos jet transsibiřskou magistrálu, aby dávali příspěvky do tohoto nového „vlákna“.
Taktéž bych letos chtěl jet transsibiřskou magistrálu.
Moje základní představa je taková:
projet vlakem celou trasu TSM Moskva – Vladivostok, prohlídka Vladivostoku, potom zajet k Bajkalskému jezeru – tam pobýt několik dní a projet celou Krugobajkalku.
Případně následně se vracet přes velká města do Moskvy.
Cestu bych navrhoval absolvovat v sezoně což je červenec, srpen , září (tj. sezonní období Ruska), a délku asi 4 týdny. Délku lze i zkrátit – TSM + Bajkal 14 dní. Myslím si, že mnohé záleží na vzájemné dohodě.

Zkušenosti čtenářů

Lenka

Ahoj! Moc mě zaujal tvlj cestovatelský záměr. Máš už nějaké spolucestující? Ráda bych se přidala!díky:-)

pavel

Letos taky plánujeme, ale zatím jen hledáme informace, na internetu je toho moc a zároveň málo. Pro začátek by stačilo informace kolik to může pro dva stát, a kdy začít zařizovat např. vízum a tak.

Hanka

Ahoj!
Stále hledáme dobrodruha/dobrodruhy, co se připojí k nám na cestu po Transib. Navrhovaný termín září/srpen (jen orientační).
Plán letecky Moskva (možná vlak, ale jsou to 3 dny navíc), chceme jet přes Mongolsko až do Pekingu. Kdyby zde byl někdo takový, co nemá parťáka a chtěl se připojit, budeme jedině rády. Pište na mail. 🙂 ch*****@se****.cz

Pro Hanka,

Ahoj, zajem mame dva ale kolik vam je ?

Ali

Hanka

Pro Ali,
napiš mi prosím tvůj mail, popřípadě napiš na můj, mám raději tuto formu komunikace 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: