Rusko

Transibiřská magistrála – červenec 2012

Zuzka

Zdar cestovatelé!
V červenci po státnicích vyrážím na dlouho vysněnou cestu po Asii a hledám parťáky a parťačky na cestu Transibiřskou magistrálou. Trasa jak se dohodneme, moje představa je 1-2měsíce s přestávkami na Bajkale a třeba i nějaké horské treky – př. kolem Beluchy na Altaji nebo vyrazit naopak více na sever – záleží, jak se domluvíme.
Já 29, z Prahy a snad do nepohody, se základy ruštiny, cestovatelskými zkušenostmi a úsměvem 🙂
Těším se na zprávy!
Zuzka

Zkušenosti čtenářů

Sarka

Mám na prodej nový, nepoužitý průvodce LP Transsiberian Railway v angličtině za 440 Kč.

Zuzka
Sarka:

Ahoj Zuzko,
to zní skvěle. O Transsibiřské magistrále a Bajkalu (s vidinou nějakého treku) sním už delší dobu. Mám čas celý červenec.

Zuzka (23), Liberec a Praha 🙂

Petr

Ahoj Zuzko,

letos jsem se konečně taky rozhoupal k tomu, abych vyrazil na cestu po Asii. Je mi 30 let a jsem učitel na střední škole. Tedy ještě měsíc :-), pak sbohem má práce. Můj plán byl právě vyrazit do Moskvy a dále po transibiřské magistrále. Výhoda je ta, že nemusím opravdu nikam spěchat, protože jsem si na to vyčlenil celý rok. Takže nebude mě nikde tlačit žádný čas…

Pokud je toto jěště aktuální téma, rád bych se s tebou dohodl.

S pozdravem Petr, Kolín.

Jura

Ahoj,
nevím jestli je to ještě pořád aktuální, ale rád bych se přidal. Byl jsem na sibiři před 3 léty a moc mě to líbilo, takže bych se tam rád podíval znovu.
Jinak jsem student 22 let tímpádem mám hafo času. Ale nevím jestli nepíšu už pozdě.
S pozdravem Jirka, Kunčice.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: