Malajsie, Brunej, Filipíny a Indonésie

Togian isl.-aktualni info k 12.2.2012

David

Na Togiany se muzete dostat temito lodmi
-TOUNA TOMINI z Gorontalo do Wakai [13h],ut+pat 20:00h
z Ampana do Wakai [5h],ctvr+ned 10:00h
z Wakai do Ampana [6h],str+sob 9:00h
z Wakai do Gorontalo [13h],ctvr+ned 17:00h
-TANJUNG API z Bumbulan [3h autem zapadne od Gor.] do
Dolong [Waleakodi isl.] [5h],ned 8:00h
z Dolong do Bumbulan [5h],sob 7:00h
PUSPITA SARI z Ampana do Malenge [7h],pon,str,sob 10:00h
z Malenge do Ampana [7h] ut,cvr,ned 7:00h

Nebyl jsem na vsech ostruvkach.Mohu vsak velmi doporucit Sifa cottage na ostrove Waleakodi.Rozjizdi se zde i ceske potapecske centrum.Misto je krasne,klidne a personal ochotny a mily.Hned z plaze je moznost uzasneho snorchlovani.150 000r na osobu vcetne 3xjidlo,kava,caj,voda
Kontakt-Ales Vostrak 603 411 636,[email protected]
-Sifa Lapaola +6285656336389
www.waleakodi.com
Krasne je i misto na ostrove Malenge v Indah Malenge.Ale zde jsem nebyl spokojen s frajerskym pristupem kluka,ktery se o bungalovy staral.100 000r/osoba vcetne jidla a piti.
Na stejnem ostrove je ubytovani Lestari,ale to mi nedoporucovali ani mistni.
Na Kadidiri jsem nebyl,nebot nemam rad mnoho lidi na malem prostoru.Lide,s kterymi jsem mluvil mi doporucovali Lestari [100 000r] a Paradise [ v soucasnosti jedinni,kteri provozuji potapeni].Black Merlin je pry hrozny pristupem personalu a kvalitou jidla.
Blizko Wakai je i novy resort Sunrise[150 000r]
Pokud budete v Gorontalo bydlet v hotelu Melati,muzete dostat veskere informace.
Upozornuji,ze v Indonesii nic neplati vecne a veskere napsane informace se mohou menit.
Pokud jsem nekomu pomohl,uzijte opravdu rajskeho mista.

Zkušenosti čtenářů

Martin

Cao Davide,

díky za info. Já jsem letos chtěl jet stejnou trasu, ale nakonec jsem to nedal jelikož některé informace byly dost negativní.

Příští rok chci tyto ostrůvky dát.
K tomu potápění : Kolik je tam základen?

Díky

Martin

David
Martin:

Co vim ja,tak Black Marlin a Paradise na Kadidiri.A pak Sifa cottage na Waleakodi s Cechem Alesem.Za rok uz budou urcite fungovat normalne.Kdyz jsem k nim prijel,Ales cekal treti mesic na potapecske vybaveni,ktere melo zpozdeni.Vse mu dorazilo den pred mym odjezdem.

David
Martin:

jeste jsem si vzpomel na Itala,ktery ma potapecske centrum,a ted si nejsem jisty,bud take na ostrove Waleakodi,nebo na ostrovu hned vedle.

daniel
David:

Ti Taliani jsou vedle na Waleabahi, jinak u Sify jsem stravil jedny z nejkrasnejsich vanoc v mem zivote 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: