Spolucestování Asie/ Australie

Thajsko,Kambodža-přelom roku 2011-12

Medys

Je tu někdo,kdo se chystá na přelomu roku do JV Asie?
Letos jsem byl na jihu Thajska a v Bangkoku,loni na Srí lance a letos bych se rád podíval do severního Thajska a Kambodži.Eventuelně do Indie. Nějáké zkušenosti mám.Odlet kolem 15.12.-návrat cca.10.1.

Zkušenosti čtenářů

eva

Moc rada bych do Kambodzi – unor/brezen..?

medys
eva:

v únoru už mám v plánu něco jiného a prosinec/leden mám dovolenou se kterou nevím jak naložit.

Jirka
eva:

Ahoj Evo,
v ten termín bych mohl jet do Kambodzi.
Nelákala by tě jeste Barma?
Budu rád, když se ozveš

Hanka
Jirka:

Ahoj Jirko,
Barma by lakala me, ale dovolenou budu mit az v breznu. Mas uz nejaky plan cesty? H.

Jirka
Hanka:

Ahoj Hanko,
v breznu by nebyl problem s dovolenou.
Barma není moc turisticky navštěvovana, tak proto tam chci jet.Musím se zeptat co stojí zato videt kamaráda a pak vse naplanuji.Stejne bysme se napřed museli vidět, než koupime letenky.

Hanka
Jirka:

Ahoj, to je super, ze mas kamarada,co uz tam byl. Muzes prosim zjistit, jak funguje/nefunguje doprava? Podle toho,co jsem cetla, zadna slava. Ja muzu mit vzdy jen max.16dni dovolene, takze je to pro me docela dulezita informace. Letenky jsou cenove ok. Sraz by byl samozrejmosti:-) Kdyz budes mit cas a chut napis o sobe neco do mailu, vcetne tve predstavy o ceste.Hanka

Jirka
Hanka:

Ahoj Hanko,
díval jsem se na letenky. letenka by stála tak do 16 000 kč.
Ahoj Jirka

eva
Jirka:

Ahoj, tak koukam, ze jdu pozde.. 🙂

Hanka
eva:

Evi, jestli jsi flexibilni v terminu, tak to pozde neni:-)

eva
Hanka:

Termin je ok, ale uprednostnuji Kambodzu. Zvlast, kdyz mas jen 16 dnu dovky, tak mi prijde, ze je lepe poradne zazit a prozit jednu zemi. Vloni jsem byla v Thajsku a tam me docela uchvatily Khmerske ruiny, tak bych chtela navazat.. PS: pojedte do Kambodzi.. 🙂 uz mam pruvodce 🙂

Hanka
eva:

Ahoj Evi, do Kambodzi jedeme v listopadu,kdyby te zajimalo blizsi info, napis na mail. Mam to s dovolenou bohuzel tak, ze me max. je 16dni volna, takze si je vzdy nechavam na jednu zemi-tzn.ted Kambodza,na jare Barma nebo Laos. H.

Jirka
Hanka:

Ahoj Hanko,
16 dni je strasně málo. To chce jet aspon na 23 dni.
Letos jsem byl v Thajsku a 3 tydny jsou na cestovani i tak malo.Preferuji 3 tydny.

eva
Jirka:

Kambodza – 23 dnu? 🙂

eva
Jirka:

zalezi – treba Hanka mysli 16 pracovnich dnu..

Jura
eva:

Evo,
Barma je velká.Když uz jedu do Asie, tak tam chci jet na delsi dobu. To zrovna muzeš na 16 dni cestovat po Evrope.
Kambodžu mužeš spojit s Laosem nebo Vietnamem.

Hanka
Jirka:

To mas pravdu, ale delsi dovo nedostatnu, tak s tim moc nenadelam,ale zase se kvuli tomu nebudu omezovat jen na Evropu. Kdybys do te Barmy preci jen vyrazel, dej vedet treba na mail, ze bych se pridala alespon na cast cesty. H.

Jirka
Hanka:

Ok dám ti vědet.

Katka
Jirka:

Ahoj Jirko, kamarádka byla vloni taky na 18 dnů, Kambodžu a Thajsko a bylo to v poho. Pokud ještě hledáš parťáka, ozvi se, vyrazila bych. akorát letenky jsou nejlevnější kolem 19 tis.K.

Jirka
Katka:

Ahoj Katko,
jel bych do Kambodži.
V thajsku jsem byl letos.
Mohli bychom komunikovat přes mejl?
Ma******@se****.cz

Ahoj jirka

Jirka

Ahoj, uz mas nekoho domluveneho? Ja budu do Kambodze prijizdet tez kolem poloviny prosince a videl bych to na nejake 2 tydny plus dalsi 2 tydny nekde v Thajsku, daval jsem i samostatny post tady na foru.

Kdyz bys mel zajem, tak dej urcite vedet 🙂

Jirka

Bibi

Ahoj zdravím v podobném termínu bych ráda vyrazila do Thajska ..Mám velké zkušenosti z Indie kdybys chtěl poradit dej vědět 🙂

Simona
Bibi:

Zdravím, ráda bych se přidala k někomu na cestu, je mi jedno Thajsko nebo Kambodža-nebyla jsem ani na jednom místě. Cesta přelom roku nebo i začátek příštího je pro mě OK. Simona 32 Brno

Jarmila
Simona:

ahoj, taky se rada pridam, planuju thajsko pulka prosince-zacatek ledna.

Martina

Ahoj,chtěla jsem jet na přelomu roku do Thajska. Když bude i Kambodža, o to lépe. Termín se mi taky hodí. Takže zásadní věc je, jestli ještě hledáš spolucestovatele?

míra

Ahoj všem,
můj plán byl od půlky prosince do začátku ledna Vietnam z Hanoje do Saigonu a možností projetí části Kambodže.
Ještě nemám nic vyřízenýho, s datumem se dá hnout, ale přes vánoce je volno, tak bych to chtěl využít 🙂 Nebo Indonésie ? Z Jakarky až na Bali či ještě dál na výchd,…
jsem na mailu mm******@se****.cz, at se všem daří
Míra ze Strakonic

Tomáš

Ahoj všichni,
plánoval jsem 3 týdny v prosinci Thajsko a na skok do Kambodži, bohužel mi na poslední chvíli odpadl parťák. Preferuju prosinec, ale mohl bych i leden. Nechce se někdo takhle narychlo přidat? 🙂

Tomáš

Jana
Tomáš:

Ahoj,

jak to tady čtu, tak mám taky chuť někam vyrazit, nejlépe přes Vánoce tak na 3 týdny. Už jste se nějak konkrétně domluvili?

Jana

Tomáš
Jana:

ahoj,
zatím jsi první reakce po mém příspěvku, plánoval jsem jet hned po příletu na sever pak Kambodža, dál na jih a pak skončit v Bangkoku podel toho jak na tom po povodních bude…

Tomáš:

Ahoj,

v Asii jsem ještě nebyla, myslíš, že se to dá takhle na rychlo vůbec stihnout? Ty už máš něco kolem toho zařízenýho?

Jana

Tomáš
Jana:

jediný na co je potřeba víc času je očkování, jestli nemáš, ale i to by se ještě stihlo, doporučuje se žloutenka a břišní tyfus, letenka by ještě měla být za dobrou cenu…
T.

Jana
Tomáš:

Já ti asi napíšu na mail, jo? Předpokládám, že ten co máš po kliknutí na jméno funguje. Zajímají mě i další věci a po mailu to bude jednodušší.

J

Miloš
Jana:

Ahoj, taky mi odpadl na poslední chvíli parťák a rád bych vyrazil. Mohl bych se dozvědět něco bližšího od Vás? Očkování mám, krosnu připravenou taky.

Tomáš
Jana:

jj mail platí

T.

katka
Tomáš:

Ahooj, chtela jsem se jet ohřát na sever Thajska, ale dívala jsem se že jsou levné letenky do Číny. Ale nechce se mi tam jet samotné tak nevím… V Thajsku jsem byla loni a super 🙂 akorat jsem se rozhodla pozde..

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: