Spolucestování Asie/ Australie

Thajsko září, říjen 2012

Romča

Nenašla by se nějaká spolucestovatelka, nebo banda do Thajska koncem září nebo začátek října? Mám v plánu tak 3-4týdny, pláže, parky, památky, města… a možná na pár dní Kambodža. Nyní jsem v Anglii a až se vrátím chtěla bych si užít pořádnou dovolenou se spoustou zážitků, zatím ale nemám s kým.

Zkušenosti čtenářů

[email protected]

Ahojky, právě jsem se vrátila z Thajska, jsem totálně nadšená byla jsem tam sama ale zase bych tam hned jela. Říjen je nejvíce deštivý z celého roku, nejela by jsi spíše v listopadu? Mám projetou jižní část od BKK dolů, teď bych raději jela na sever. Pokud by ti vyhovoval jiný měsíc než září-říjen, tak se ozvi. Iveta Ps. Kolik ti je? Mě 40.

Romča

Ahoj Ivčo, s listopadem by problém nebyl, akorát, já bych ten jih určitě vidět chtěla taky, je mi 26let

ahoj.. taky planuju asii v tomhle termínu.. jako thajsko ale ještě k tomu bych chtěl navštívit laos a kambodžu kdyby si chtěla trošku změnit plány tak se ozvi Dominik..

do***********@se****.cz











Marie

Mám od 29. 9. 2012 dovolenou a hrozně chci do Thajska ať tam prší nebo ne. Můžu max na 3 týdny. Ještě jsem nikde tak daleko nebyla, tak by jsem nechala výběr a program dovolené na Vás. Dejte vědět. Zdraví marie

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: