Thajsko, Barma, Kambodža, Laos a Vietnam

Thajsko vianoce 2013

Lea

Ahojte,
S manzelom ideme do Thajska, od 12-15.12 sme v Bangkoku, potom ideme na Koh Lipe od 15-21.12, dalej pokracujeme na Phi Phi od 21-28.12 a naspat do BKK, odlet mame 30.12…prida sa niekto na vecerne posedenie pri pive? 🙂

Zkušenosti čtenářů

Honza

Asi máš velký rozpočet, protože v tomto období bude všude v těchto místech nejvíce turistů a nejvíc našponované ceny.

Lea
Honza:

Ahoj Honza,

Ano sme si toho vedomi, nie je to po prvy krat co ideme na vianoce do Thajska 🙂

Doro
Lea:

my přilétáme do BKK též 12.12 a to v 19.45 zda se nepletu, přes Abu Dhabí, třeba se potkáme v jednom letadle:) Zůstáváme v Thajsku do 17.1. program stále ladíme……..

Lea

Ahoj Doro,
My letime cez Pariz, takze v lietadle sa asi nestretneme 🙂 pokial chcete a budete mat cas tak nas najdete po veceroch na Rambuttri Road v bare vedla Sleep Withinn hotela 🙂

Doro
Lea:

ahoj, napiš mi na mail: [email protected] a aspoň si vyměníme mail adresy či tel. čísla, díky

Markoff
Lea:

to je inak fantasticka myslienka, cestovat do Thajska aby som sa tam stretol s dalsimi Cechmi ci Slovakmi na dovolenke, clovek ich nestretne dost doma, ako keby tam nebolo dost inych turistov na pokec ci rovno ludi tam dlhodobo zijucich

este pochopim spolucestovanie ked sa boji ist niekto sam, ale ist do cudziny aby som sa tam stretol na pive s niekym kto je tiez na dovolenke mi pride mierne divne, no ale ked to niekomu vyhovuje a povazuje to za normalne…

Lea
Markoff:

Ahoj Markoff,
Nechapem co je na tom zle, ked sa chce clovek stretnut so Slovakom alebo s Cechom na dovolenke.. a uz vôbec nechapem tvoj postoj k tejto teme a preco ma odsudzujes ked ma ani nepoznas….. ??

Lo oky
Lea:

To čteš první koment od Markoffa? Tohle je u něj ještě klidný stav :-). TO, že je znalec JV Asie, to je asi pravda a mnoha komenty to potvrdil, ale mimo to je to skvělý psycholog, odborník na mezilidské vztahy, finančník a vlastně všechno, co tě jen napadne… Na většině míst se mu asi nelíbí, jelikož většinu jich odsuzuje a většinu lidí nemá rád nebo mu nějakým způsobem vadí… ale je to vášnivý cestovatel 😉

Lea
Lo oky:

Ahoj Lo oky,

Uz som od neho citala viac komentov, takze ma v podstate neprekvapil….
Ale nebudem si predsa kazit dobru naladu 🙂

Markoff
Lea:

len som sa nahlas zamyslel a cakal nejake rozumne vysvetlenie preco Slovak/Cech zijuci na Slovensku v Cesku vyhladava este aj na dovolenke v cudzine svojich spoluobcanov ked tut ak vidim tie inzeraty, naco vobec tito ludia jazdia do cudziny ked este aj tam citia ptorebu za ten kratky cas co tam su stretavat spolubcanov

evidentne rozumne vysvetlenie pre toto nie je, pochopims tretnutie Slovaka co niekde zije dlho v cudzine, pochopim spolucestovanie ked je niekto sam, pochopim este aj niekoho kto cestuje x mesiacov ze si chce precvicit jazyk, co mam prioblem pochopit su cedokari co idu niekde na 2 tyzdne a este aj to sa uz vopred organizuju na webe aby mohli stretnut dalsich cedokarov, preco tito ludia nejdu rovno s cestovkou kde si mozu skupinove cestovanie a spoluobcanov uzit do sytosti?

Lea
Markoff:

Markoff,

Najprv si ma pobavil… potom som rozmyslala, ci na toto budem reagovat… hm… nebudem sa tu predsa s tebou natahovat na blbostiach a kazit si den…
Ani trochu nie som zvedava na tvoje postrehy a komentáre v tejto teme takze nemusis plytvat tvoj drahocenny cas.

Pekny den prajem.

Tereza

Dobrý deň,
Chceli by sme ísť tento rok aj s rodinou do thajska cez vianoce 🙂 ako to tam cez sviatky prebieha?

rhf

ahoj, vyborny napad, prebieha to tam skvelo 🙂 povedal by som ze skoro ako v ktoromkolvek inom obdobi 🙂 s trochou (ne)stastia vsak mozno uvidis ozdobeny stromcek. trosku zvlastny je novy rok, kde sice vsetci pridu poctivo na preplnene namestie (v bkk) si vypocut nejaku spevacku a kuknut na ohnostroj, ale nekonaju sa ziadne spunty, ziadne objimanie a prianie stastia (iba medzi europanmi 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: