Spolucestování Asie/ Australie

Thajsko unor 2012

Sarka

Shanim na posledni chvili spolucestovatelku- radsi nebo spolucestovatele do Thajska na unor,chtela bych po priletu zamirit na sever,pak se presunout k mori-cca 4 nebo 5 týdnu.Sarka

Zkušenosti čtenářů

Ahoj, já bych se přidala, jen spis tak na 3 max 4 tydny. Martina

Sarka

napis mi na mail nebo volej 722747818 zkusime se domluvit pa S.

Marie

Jedu s kamarádem a kamarádkou na 3 týdny (18.2. – 11.3.2012). Máme v plánu procestovat část Thajska a pár dní v Kambodže.
Marie, 27

Klaudienka
Marie:

Ahoj, my jedeme ve trech zatim, planujeme Angkor wat, Ayuttaya, Bangkok a pak dolu na ostrovy, Phi Phi, Krabi….3 tydny, letime koncem unora….

Klaudienka
Marie:

Ahoj, my jedeme ve trech zatim, planujeme Angkor wat, Ayuttaya, Bangkok a pak dolu na ostrovy, Phi Phi, Krabi….3 tydny, letime koncem unora….

Jindřich
Klaudienka:

Zdravím cestovatele,

chystám se v únoru na 3-4týdny do Thajska a jak se zdá, kamarádka asi nebude moct 🙁 Chce se někdo přidat? Sám
nemám s cestováním moc velké zkušenosti a tak bych vyrazil raději ještě s někým, nebo se k někomu přidal. Jindřich, 32.

klaudienka
Jindřich:

Ahoj Jindro, pokud mas zajem, muzes snami, ale sme 4 a tak by jsi musel asi spat sam, pokud ti to nevadi.Jinak jak rikam na 3 tydny 26.2 letime a mame v planu Ayuttayu, Angkor Wat, Ostrovy na jihu a samozrejme Bangkok….tak pokd chces……

Jindřich
klaudienka:

Ahoj Klaudienko,

vyrážím 13.2. zatím sám, k dalším lidičkám se připojuji 18.2. v Bangkoku. Vracím se až 14.3. Pokud bude možnost a prostor tak vás mác rád poznám. Můžem zajít všichni společně na drink a třeba něco podniknout..

Vojtech
Jindřich:

Ahoj Jindro,take letim 13.2. z Prahy s CSA a vracim se 13.3…Do Thajska mirim kazdy rok,nejake zkusenosti mam.

Jindřich
Vojtech:

Ahoj Vojto,

letím s Finnair v 11:25 z Prahy. Pak dvouhodinový přestup v Helsinkách a přesně na den zamilovaných jsem v 7:25 ráno v Bangkoku. 4dny se nějak musím zabavit sám,..tak plánuju vyrazit hned na Pattayu. Budu rád když se přidáš a zajdem spolu třeba na pivo.. Písni mi dyžtak na mejl: [email protected] a domluvíme podrobnosti.

J.

Anna
klaudienka:

Klaudienko, chtěla jsem se zeptat, kde budete v Thajsku od 12.-19.3. Jestli jsem to správně pochopila, měl by to být váš třetí týden pobytu. V tomto termínu bych se ráda připojila k nějaké cestovatelské skupince. Kdyžtak napiš na email: [email protected]. Popřípadě se může ozvat i někdo jiný. Děkuji.

Mili
Klaudienka:

Ahoj Klaudienko, je možno se k vám ještě přidat ?? Možná budeme dva. Kdybych byla sama – neozval se vám ještě někdo, kdo je také sám ?? můj e-mail : [email protected]

Diana

Ahoj,
budu v Thajsku od 18.1. do 13.2. Cestuji sama a tak se rada k nekomu pridam, treba i na cast cesty.

Honza

Pokud tady nekdo z diskutujicich bude, dejte mi prosim vedet, rad bych se pripojil a take chci odletet pristi tyden smer Thajsko Pattaya, ale radeji bych poznaval nez letel s CK. Letim sam. Honza 26

Honza

Pokud tady nekdo z diskutujicich bude, dejte mi prosim vedet, rad bych se pripojil a take chci odletet pristi tyden smer Thajsko Pattaya, ale radeji bych poznaval nez letel s CK. Letim sam. Honza 26

Honza 26

Nu žádná odezva, 23.2. odlétám do Pattaye, pokud někdo tam bude v tom období a bude chtít zajít na drink nebo jezdit po okoli, pisněte.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: