Spolucestování Asie/ Australie

Thajsko – potapecsky kurz – duben 2012

Jana

ahoj, uz jsem tu uvadela ze se chystam prelom brezna/dubna do Thajska a napadlo me spojit 2 zalezitosti co bych chtela, krome cesty do Thajska tj udelat si potapecsky kurz. Predpokladala bych ze na ostrovech bude potapecskych skol spousta, ale urovense muze dost lisit. Muj prvni rychly internetovy pruzkum nic moc neprinesl, napadlo me ze se vas zeptam na zkusenosti, pripadne tipy, moc dekuji predem!

Zkušenosti čtenářů

iva

Ahoj Jano.
Kamarád má potápěčskou školu v Čechách a dělá se i to, že část kurzu můžeš udělat tady v bazénu (česky) – a v tom Thajsku pak máš druhou půlku- ponory na volné vodě. Přijde mi to praktičtější- a bez problémů. Kdyžtak koukni na potapeni.cz, napiš si mu a zeptej se, na co potřebuješ.

iva

Ahoj Jano.
Kamarád má potápěčskou školu v Čechách a dělá se i to, že část kurzu můžeš udělat tady v bazénu (česky) – a v tom Thajsku pak máš druhou půlku- ponory na volné vodě. Přijde mi to praktičtější- a bez problémů. Kdyžtak koukni na potapeni.cz, napiš si mu a zeptej se, na co potřebuješ.

pavel

úroveň kurzů v thajsku bych čekal nižší než v čechách..prostě chtějí vydělat a dají to každému, navíc je tam hodně teorie a nevím jak jsi na tom s aj, rozhodně doporučuji minimálně začít v čr, co jsem tam viděl dělat divemastery v některých případech bylo na vrácení kartičky pavel

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: