Spolucestování Asie/ Australie

Thajsko nebo Sri Lanka – srpen 2012 (červenec), případně i jiná destinace (Asie)

Bára (30)

Ahoj, jsme dvě učitelky (snad ne zatím moc poznamenané), co mají v létě volno a moc rády ho alespoň částečně procestují:). Máme toho za sebou už celkem dost, především v Evropě. Loni jsme ale na měsíc vyrazily do severní Indie a Asie se nám natolik zalíbila, že bychom se do ní rády vydaly znovu. Přesný cíl ani datum zatím určeny nemáme, hlavní roli asi bude hrát cena letenky. A jaký styl cestování preferujeme? Batoh na zádech a nízkonákladový život – snažíme se projít, projet a poznat co nejvíce a pokud to jde, tak je důležité to vše uskutečnit hlavně na pohodu. Pokud by Tě něco podobného zaujalo, tak se ozvi, třeba něco vymyslíme společně :).

Zkušenosti čtenářů

Iva (29)

Ahoj Báro, mám také léto volné- velký plus ve školství-tak koukám kam bych vyrazila. Láká mě toho dost,tak spíš koukám na místní podnebí v letních měsících. S exotikou mám zkušenost zatim jen s Keňou, styl cestování mám podobný-chodit či popojíždět místní dopravou s batohem na zádech. Bylo by fajn se domluvit, dyžtak můj mail- iv******@se****.cz budu ráda, když se ozveš.

Vlado

Ahoj.
No jestli by jste si nakonec vybrali Thajsko a hlavne sever popr. Laos ja se tam nekde budu vyskytovat. Uvidite jake letenky sezenete ale myslim ze je tedka Bangkok v kurzu a neni problem sehnat letenky kolem 12-13 tisic kacen. V.

Martina

Ahoj holky, mam uplne stejny napad jed do Thajska a trosku to tam procestovat. Je mozne Vam zavolat a zjisit vic o vasem cestovani. Dik Martina

Bára
Martina:

Ahoj Marťo, napiš na email be*****@se****.cz

Kamila

Ahoj,

pokud byste se rozhodly pro Srí Lanku (která je prý co se týče tradic ještě živější), dáte mi vědět? V létě také takovou cestu plánuji a nechci jet sama… 🙂

Můj mail je Ka**********@se****.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: