Spolucestování Asie/ Australie

Thajsko listopad-prosinec 2010

Jarka Dugová

Ahoj, chtěla bych poznat ,batůžkářským, způsobem Thajsko – národní parky, přídodu, kulturní památky, šnorchlování… Představuji si tak na 5 týdnů. Ale sama nemám odvahu a nikoho k sobě , který by chtěl cestovat tímto způsobem jsem nesehnala. Je mi 50+
a nechci jet s cestovkou. Ozve se mi někdo, kdo by měl stejné sny a má dost odvahy a snad i trochu zkušeností s tímto způsobem cestování?
Ahoj Jarka

Zkušenosti čtenářů

Pavel (On Roads)

Ahoj Jarko, alespoň uvedeným věkem patříš mezi nás, baťůžkáře po 40, tak se zapoj do diskuze v sekce Voná diskuze, „Baturkarem po 40 III“. Když přijdeš na další sraz, s vysokou pravděpodobností se s někým dohodneš na spolucestování.
Já osobně byl v Thajsku už víc jak 10x, většinou s batohem na zádech, i když dokud jsem o něm věděl málo, volil jsem cestovku. Je rozumné, že chceš jet rovnou bez cestovky, je to zbytečné. Moc se mi v JV Asii líbí, proto i za měsíc letíme na Phuket zase (s odskokem na Sumatru). Nemohu jinak, než vřele doporučit!

David

V patek jsem se z Thajska vratil.S tim baglem na zadech bych to spis oporucoval mladsim lidem.Nekonecne party,sex a alkohol.Parada a fullmoon party v Koh Phanganu nemela chybu.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: