Thajsko, Barma, Kambodža, Laos a Vietnam

Thajsko leden-únor 2014

Martin

Zdravím vás,

s přítelkyní letíme 22.1.2014 směr Bangkok a do 11.2.2014 hodláme objevovat krásy Thajska. S podobným tripem nemáme žádné zkušenosti, chtěli bychom však stihnout co se za těch 20 dní dá. Chceme určitě vidět nejznámější památky, potápět se, strávit noc v nějaké sloní vesničce, a navštívit také nějaké národní parky atd. Preferujeme místa, kde ještě není tak rozvinutý masový turismus. Kdyby na tom někdo byl podobně a byl tam ve stejném či podobném termínu, dejte vědět, mohli bychom třeba na pár dní spojit síly. „Happiness only real when shared.“ 😉 ([email protected])

Zkušenosti čtenářů

KODES

Zdravím
je možné se spojit ,míříme stejným směrem. Kodes

Ahoj,
taky se chystáme do Thajska,akorát až 29.1 do 19.2. Pokud by to časově vyšlo, mohli bychom se klidně někde potkat. Taky preferujeme místa s menším turismem, akorát se obávám, že to někde jinak bohužel nepůjde.

Martin

Jsme pro, napište na můj mail, viz můj první příspěvek, a určíme si nějaké možnosti, kde se potkat.

Veronika

Ahoj,
také s přítelem letíme v tomto termínu do Thajska.
Kam se chystáte?

Já procestovala v roce 2011 Koh Samui, Koh Tao a Koh Phangan a musím říci, že to byla nádhera.
Nyní bych chtěla vidět zase jiná místa, nemáte nějaký typ? 🙂
Či rady ohledně levných letenek atd. 🙂
Děkuji moc

Markoff

tak to vela stastia kedze na prelome januara a februara 2014 je cinsky novy rok co znamena ze thajsko bude plne cinanov od polovice januara do polovice februara obzvlast v najznamejsich destinaciach ako bangkok, phuket, chiang mai a dalsich znamych pre cinanov

cinania uz dnes tvoria zhruba stvrtinu vsetkych turistov v thajsku, takze este raz vela stastia a vyhnut sa bangkoku, minuly rok som mal s cinskym novym rokom skusenost v bangkoku a dakujem neprosim

Markoff
http://www.markoff.biz

Lucka

Dobrý den, prosím o vyplnění anonymního dotazníku, který se týká zájezdů do Thajska od německých a českých cestovních kanceláří a jejich zhodnocení. Dotazník je vhodný i pro ty, kteří do Thajska teprve vycestují:) Velice děkuji! Dotazní je pod následujícím dokazem:
http://zajezdy-thajsko.vyplnto.cz/

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: