Spolucestování Asie/ Australie

THAJSKO LAOS VIETNAM KAMBODZA únor-březen 2010

martin

Ahoj hledam někoho na cestu po jihovýchodní Asii, nebo bych se rád k někomu připojil. Odlet únor-březen 2010. Na 4-6 týdnů, ale klidně i na delší dobu, nejsem časově omezen. Moje představa je Bangkok-severní Thajsko-Laos-Vietnam-Kambodža-Thajsko. Při návratu do Thajska by se k nám připojila přítelkyně, trocha toho válení na pláži, ostrovy….Ale vše je na vzájemné dohodě.

Zkušenosti čtenářů

mirjana

Cus,ja bych jela rada.Nemela jsem presnou predstavu kam jet,ale tohle se mi libi.Zatim jsem cestovala po Evrope,taky jsem zila nekolik let v Ameru,takze jsme toho dost projeli.Ale vsechno to bylo bezpecny.Jak je to v tehlech zemich si neumim predstavit,je to nebezpecny?Nebo neni potreba mit super dobrou kondicku?Neco takovyho planuju uz delsi dobu,ale nezila jsem tady a pak jsem otehotnela,mam mimino,ale v unoru by to slo.Zatim cau Mirjana

Karel Mrkvička

Od 7. ledna do 22. února 2010 mám koupenou letenku do Bankoku.
Kromě pár „povinných“ destinací mám v plánu navštívit hory v severní části Thajska, mořské pobřeží v Kambodži a taky hory v Kambodži.
Odvážnější a zajímavější varianta je navštívit řeku Mekong a její okolí (v Laosu) a nebo unikátní panenské oblasti v severní části Laosu.
Takže by jsme případně mohli nějakou část plánu skloubit….
Karel

Martina

Ahoj, taky hledám v pohodě lidi na cestu po Asii. Termín březen 2010 – neurčito. Země JV Asie + Nepál, Tibet a Indonésie. Zůstala bych i 6 měsíců, ale vše by se vidělo na situaci a hlavně na peněžních prostředcích. Bylo by tedy super dát dohromady fajn lidi, kteří rádi cestují a ví, co to obnáší. Já jsem sice nikdy v těchto končinách nebyla, ale mám nějaké informace a taky zkušenost s cestovánín po Evropě stopem a vím, že mi tento a podobný styl vyhovuje. Pokud byste tedy někdo měl zájem plán více probrat, tak napište sem: [email protected].
Martina

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: