Spolucestování Asie/ Australie

Thajsko, Laos, Kambodža, Malajsie, Nepál – leden- duben 2017

Tomáš

Zdravím případné spolucestovatelky či spolucestovatele,
budu 3 měsíce cestovat sám nízkonákladově jako baťůžkář po Asii a nějaká parťačka/parťák na cestování by aspoň na část cesty přišli vhod. Mám hrubý itinerář, ten je ale možné případně uzpůsobit. Já pohodář 35 r. s dobrou angličtinou z Prahy. Zajímají mě jak města, vesnice, tak i příroda a národní parky. Vše spíše v autentické podobě, nikoli ale na úkor „základního pohodlí“. Kdyby měl někdo zájem, dejte vědět na ce************@se****.cz.
Zde je hrubý itinerář:
7. 1. 2017 odlétám do Bangkoku a po cca třech dnech v BK se plánuji vydat na sever Thajska – okolí Chiang Mai – půjčit si moped/slabší motorku na cca týden a procestovat okolí(Mae Hong Son Loop). Ke konci ledna se chci vydat na sever Laosu, projet ho místní dopravou za cca 3 týdny od severu na jih (národní park NamTha, Luang Prabang, Vientiane, Pakse, 4000 ostrovů) a pokračovat dál do Kambodži, kde bych strávil cca 2 týdny (Angkor, Pnom Penh, pobřeží…). Další cca 1-2 týdny pak předběžně plánuji pobýt u moře na východě Thajska. 6.3 mám odlet z Bankgkoku do Singapůru, poté cca týden Malajsie a odlet z Kuala Lumpur do Kathmándů na 3 týdny do Nepálu (údolí Kathmandú, Pokhara, NP Chitwan)…

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: