Spolucestování Asie/ Australie

Thajsko, Kambodza, Laos,Vietnam – Kveten cerven 2011

Martin

Ahoj cestovatele cestovatelky. Na zacatku kvetna se chystam na dvoumesicni cestovani po asii. Zkusenosti s cestovnim po svete uz mam. Kdyby jste se chtel nekdo pridat, tak budu velice rad. Parkrat uz jsem cestoval sam, ale neni to ono. Ve vice lidech se to lepe tahne. 🙂
Martin

Zkušenosti čtenářů

Tomáš

Ahoj Martine,

Thajsko a Kambodžu mám v plánu v druhé polovině června tak na měsíc.. Co přesně tam plánuješ dělat?? Kdyžtak se mi ozvi na mail to****@em***.cz . 🙂

Zdraví

Tomáš

Tomáš

Ahoj Martine,

Thajsko a Kambodžu mám v plánu v druhé polovině června tak na měsíc.. Co přesně tam plánuješ dělat?? Kdyžtak se mi ozvi na mail to****@em***.cz . 🙂

Zdraví

Tomáš

Martin

Ahoj nevite stranky na Visa do Kamodze?,nebo jak je obstarat?
Diky M.

Tomáš

Není potřeba je dělat předem.. Dají se udělat na hranicích za cenu okolo 20 USD..

Lucka

Ahoj Martine a Tomasi,
Do Thajska letim z Noveho Zelandu 18. dubna, pak 30.dubna do Kambodze a 12.kvetna zas zpet do Thajska na dva tydny. {Thajske prijezdove vizum je na 15 dni vcetne dne priletu a odletu a ja tam chtela stravit vic nez dva tydny:) Letim sama, ale radsi bych se tam s nekym setkala. Viza do Kambodze jsem si taky zrovna vcera chtela obstarat on-line, ale nasla jsem zajimave stranky http://www.cambodiaevisa.com/ Bude jistejsi poridit si viza az na letisti, i kdyz jsem slysela, ze tamni urednici jsou zkorumpovani a je mozne, ze budou vyzadovat dvojnasobnou cenu za vizum. Plati se v USD, pokud vim.
Pokud se budete chtit sejit a neco v Thajsku nebo Kamb.spolecne podniknout, napiste na lk********@se****.cz
Mejte se!
Lucka

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: