Thajsko, Barma, Kambodža, Laos a Vietnam

Thajsko – itinerář prosinec 2018

Katka

Ahoj,
chtěla bych se zeptat zkušenějších, zda je náš itinerář v pohodě. Jedu s rodiči přes Vánoce (13. 12. do 2.1.) do Thajska.
Přiletíme 15. 12. brzy ráno, ten den bychom se flákali v Bangkoku,
16. 12. nočním vlakem do Trangu, z Trangu na Koh Mook, tam máme v plánu zůstat 4-5 nocí.
Poté bychom se přesunuli na Koh Lantu, kde bychom byli zhruba 6-7 nocí, pak přejezd na dvě noci na Krabi, a z Krabi zpět do Bangkoku, kde bychom zůstali už do odletu.
Myslíte, že je to takhle ok? Nejsme úplně turisti do džungle a máme rádi kavárny, snažila jsem se proto přizpůsobit nějak tu cestu. Nicméně hezká pláž nás taky neurazí.
 
Díky moc za rady.
Katka

Zkušenosti čtenářů

Vašek

Ahoj cestovatelko!
Tvuj program je v pohodě. Ve všech místech které jsi zmínila je spoustu kaváren a transport je easy. Na nějaké fuj zvíře, nebo džungli narazíš jedině omylem. Pláže ok. Užij si tu CESTU!

Veronika Petrová

Dobrý den,
v březnu pořádám svůj „Seberozvojový retreat“ v Thajsku, který bude o vzdělávání, práci na sobě, kdo bude chtít, podívá se s námi na smysl života, životní poslání. To, co nám energii bere, co nám ji dává, prostě takové zamyšlení se nad životem a posunutí se dál ve Vašich cílech, snech a přáních. Nebude chybět naučení 5 Tibeťanů, jóga, individuální koučink a pokusím se zajistit meditaci Vipassana s místními buddhistickými mnichy.
Sama jsem procestovala jihovýchodní Asii a západ USA. Ráda i poradím s cestováním. Více info na http://www.veronikapetrova.cz .

jarda

Jééé, Koh Phangan je prej super, ale mnohem lepší je podle mě Koh Tao, zvášť v noci na pláži.

Jak se nejlevněji dostat z Bangkoku na Koh Tao, letíme 17.12.2018

niemandos

Pěšky. A Ko Tao rozhodne není nejlepší volba. Něco si o tom ostrově přečti. Stačí zadat Ko Tao mafie a odkazů je dost.

jarda
Luu

Jak jste byla spokojená s trasou?

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: