Thajsko, Barma, Kambodža, Laos a Vietnam

Thajsko a další země Asie – 2016.

Max

Dobrý den, rezervoval jsem si letenku na začátek Března do Bangkoku. Chtěl bych trochu pocestovat Thajsko, Kambodžu možná Vietnam a pak na Filipíny z Filipín na Borneo a z Bornea pak na Bali a trochu procestovat Indonésii od Bali směrem k Papue – Irian Jaya. Hlavně navštívit zajímavé místa – netradiční místa, ostrovy a hlavně se chci potápět. Jsem potápěčský instruktor, ale bohužel už jsem se skoro 2 roky nepotápěl. Jsem v aktívním teaching status-u. O potápění se stále zajímám a chci v něm profesionálně pokračovat. Proto bych chtěl cestovat s možností trochu pracovat jako freelance. Hledám někoho kdo má stejný nápad, stejné zájmy a chce cestovat. Já nemám časový plán, budu se řídit podle možností. Nejedná se o žádné luxusní cestování ale taky ne úplně nějaké čundrování J spíš takové střední. Rád bych poznal někoho kdo má s těchto zemí bohaté zkušenosti, kdo se potápí, nejlépe DM anebo Instruktor, kdo má určitou finanční zálohu a hlavně má čas a chuť cestovat. Taky přivítám informace a rady, kde zajít, kde se ubytovat, koho kontaktovat, jak se přepravovat a na co si dát pozor.
Prosím pište na můj e-mail – [email protected]. Předem Vám moc pěkně děkuji. ,)
 

Zkušenosti čtenářů

Max

Ahoj, hledám někoho, kdo žije anebo také bude v Březnu cestovat po Thajsku. Já přilétám do Bangkok / Suvarnabhumi (BKK) / Thajsko                  Čt 03.03.2016 v 09:55
Rád bych zůstal tak dvě noci v Bangkoku a pak cestovat – zajímavosti, ostrovy a potápění.
Můžete poradit nějaké slušné ubytování za příznivou cenu? A potom jak nejlépe cestovat, místní busy, pronájem skútru?
Předem všem děkuji.
Max

Max

Ahoj, hledám někoho, kdo žije anebo také bude v Březnu cestovat po Thajsku. Já přilétám do Bangkok / Suvarnabhumi (BKK) / Thajsko                  Čt 03.03.2016 v 09:55
Rád bych zůstal tak dvě noci v Bangkoku a pak cestovat – zajímavosti, ostrovy a potápění.
Můžete poradit nějaké slušné ubytování za příznivou cenu? A potom jak nejlépe cestovat, místní busy, pronájem skútru?
Předem všem děkuji.
Max

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: