Thajsko, Barma, Kambodža, Laos a Vietnam

Thajsko 2015 hlapadam partaka alebo partačku :)

Martin

zdravím všetkých
tento rok sa chystám po prvý krát do thajska vlastne prvý krát j niekam letím 🙂 rozhodol som sa rpe pristatie Bangkoku a potom cesta po Thajsku smerom na Juh. Dátum teoreticky ešte nemám presný ale asi tak koniec februára-začiatok marca … cca 20 dní +- nejaký ten den 🙂
Problém je že asi dem sám 🙂 a bud by som sa rad pridal k nejakej partii 🙂 alebo ak by niekto nemal partaka na cestovanie tak by sme moli ist spolu 🙂

Zkušenosti čtenářů

Viktor

Ahoj Martine, budu v Thajsku od 24.2 (let 23.2. s Aeroflot z Prahy) -23.3. do Bangkoku. Plán mám aklimatizace cca 2dny v BKK a pak vlakem směr sever s (možnými zastávkami) směr Chiang Mai (cca na týden podle situace) nějaké výlety horských vesnic??? a pak přeletět na jih a posouvat se směr BKK se zastávkami na ostrovech. Vše podle momentální situace, zkušenosti z cestování po JVA také nemám a jedu sám, ale Thajsko je prý pro mimina :-). Pokud plánuješ podobný termín, dej vědět a můžeme se domluvit. Čím víc lidí, tím líp.

Zuzka
Viktor:

Ahoj kluci,
v tu dobu budu v Thajsku i já. =) Doletím 17.3. dle plánu co má Viktor, myslím že už budete jižněji, ráda bych se k Vám na pár dní přidala, pokud mě vezmete do party i když jsem žena. =) V Thajsku jsem sice ještě také nebyla (nelíbilo se mi to kvůli komerčnosti) ale vychytala jsem letenku za pakatel, tak proto letím. Jinak s Asii já a můj bágl máme už zkušenosti. =)

Mějte se Zuzka
Brno 27 let.

Martin
Viktor:

Zdravim vas 🙂
no jasne 🙂 pottesi kazda spolocnot 🙂
len ja by som skor na aciatok isiel na Juh a potom na sever . ale tak to sa uz dohodneme .. lebo ja nebudem mesiac ale o tyzden menej. jasne zuzka mozes sa pridat 🙂 ja zoberem kazdeho 🙂 ibaze mas uz celkom dost neskory datum priletu … to ja uz budem asi na ceste spatky do BKK aby som stihol lietadlo 🙂 no ale aj tak v kazdom pripade mi mozte napisat na mail a dohodneme sa 🙂 .
ce**********@gm***.com

Stepan
Viktor:

Zdravim, od 24. do 27.2. budu taky v Bangkoku. Pokud bude moznost, rad bych se treba alespon castecne pridal:)

Hana

ahoj všichni zde, jak to s vámi vypadá? Bud jedete všichni společně nebo jste se s termíny a časy nesetkali… já bych ráda vyrazila podobně, tak bych se přidala… Hanka

FB: Homer Simpyy Jezik Simpson
Hana:

24.3. letime do BKK do 24.4. ak tu niekto budete dajte vediet „“ caute

ripper6
FB: Homer Simpyy Jezik Simpson:

Jeee my letime taky 24.03. z Budapeste do Dubai, tam 9h pauza a pak do BKK 🙂 Potom smer spis na Jih, podivat se pripadne kolem BKK atd. Mame na to tak odhadem 14dnu, protoze pak jeste chcem na tejden do Malajsie, leti zpet letadlo 14 Dubna z Kuala Lumpur.
Klidne radi jeste stihnem Singapur ale to zatim neresime. Jsme 31 let, alternativni styl.
Kdyby nekdo potreboval se spojit, treba i rad se jen sejit na pokec nekde, tak ok 🙂 Jen teda spis spime i venku outdoor a sem tam naky laciny spani typu strecha, postel, sprcha.
mail deadlybeyond(at)gmail(dot)com.

MArtin

Zdravim vsetkych 🙂
takže odlietam ja 03. 03. 2015 z viedne a domov z bangkoku 23.03.2015 . Moj mail je Ce**********@gm***.com Kto by mal zaujem sa pridat 🙂 alebo sa niekde stretnut uz tam v Thajsku ze ma podobny termin ked tam bude napiste 🙂 rad sa stretnem 🙂 aj ked len na par dni a tak :)Cestovatelsky plan sa v tychto dnoch dava dokopy. ale bude to priblizne tak ze najprv sever … potom juh a niekolko dni pred odchodom okolie bangkoku. samozrejme p prichode 1-2 dni stravim v bangkoku a potom na nočný vlak na sever 😉

Tomáš

Cau, nebude v Thajsku někdo koncem září? Stačí napsat na mail to**********@se****.cz.

Pawli

Ahojte, v Thajsku budu celý červenec. Do 5.7. v Bangkoku potom asi týden na Ko Tao a pak nejspíš někam na jih. Pokud by někdo měl podobné plány můžeme se potkat. Kdyžtak mail: pe*****@ce*****.cz

Jarka

Ahoj, letos musim odlozit dovolenou az na listopad a rada bych se zeptala zda je listopad ok na cestovani po Thajsku. Dekuji za komentare.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: