Thajsko, Barma, Kambodža, Laos a Vietnam

Thajsko 2014

Katka

Ahoj všichni,
ráda bych vyrazila do Thajska někdy letos. Spíš podzim 2014, ale pokud se to dá stíhat i dříve (letenky, očkování, zamluvení dovolené, program,…) není problém.
Našel by se spolucestovatel? Katka z Brna 29 let.

P.S.Kdyžtak pište na [email protected]

Zkušenosti čtenářů

Roman

Ahojte, planujem cestu do Thajska od 14.11 do 30.11.2014. Planujem ist na Krabi a odtial chodit na vylety. Viete mi poradit ktore miesta treba navstivit? Ak by mal niekto zaujem pridat sa tak piste [email protected]

Libor

Ahoj, o výletech z Railay u Krabi jsem psal na tomto vláknu (z Krabi lze mít ty samé, jen je to dál):
http://www.hedvabnastezka.cz/diskuse/thajsko-laos-kambodza-laos-a-vietnam/phi-phi-krabi-railay-/#179728

Martin

My se dolů na jih Thajska chystáme na začátku července, podle toho jak budou nějaké letenky za rozumnou cenu. Začneme Lantou a pak cik cak nahoru.

Eva
Martin:

Ahoj Martine,
chystám se do Thajska také začátkem července, ale přiletím do Bangkoku a potom chci na Koh Samui, Koh Pha Ngan, Koh Tao atd. nechcete se postupně třeba taky připojit? A kdo všechno s Tebou jede?

Martin
Eva:

Poklona, já zatím ani nevím kdy a kam, tedy vím že chci odletět hned první týden v červenci, ale nevím zda seženu nějaké letenky za dobrou cenu do Phuketu nebo jen do Bankoku. Pak plánuji zajet Koh Lantu a šměrovat to někam jinam. Asi Koh Samui, Koh Tao a pak zase pevninu. Větší tlupa není na škodu, ale kdo vše pojede nevím. Sice jsem hlavní plátce té akce, ale syn se rozhodl že dá přednost Řecku, tak uvidím kdo všechno poletí.

Lucka

Dobrý den, prosím všechny, kteří navštvíli Thajsko s německou nebo českou cestovní kanceláří o vyplnění následujícího dotazníku. Dotazník je zcela anonymní a týká se zhodnocení zájezdů do Thajska právě od německých a českých cestovních kanceláří. Dotazník je vhodný i pro ty, kteří se do Thajska s cestovní kanceláří teprve chystají. Velice děkuji za případné odpovědi!

http://www.mojeanketa.cz/pruzkum/224009146/

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: