Spolucestování Asie/ Australie

Thajsko 2012

Mirek

Plánujeme s kámošem zhruba 21 denní cestu do Thajska – někdy od druhé poloviny února 2012 až březen. Chtěli bychom po příletu do Bangkoku tam pobýt tak 3 dny a potom vnitrostátní linkou na KO SAMUI – tam 7 dnů, následně KRABI – opět tak 7 dnů a nazpět. Pokud by se povedlo sehnat levně letenku z Bangkoku do SIEM REAP v Kambodži, chtěli bychom tam alespoň na 3 dny a shlédnout ANGKOR WAT, ale to nevíme, jestli zvládneme. Máte někdo nějaké tipy, kde a kdy začít shánět ubytování, případně levné Thajské letenky? Nebo ještě lépe – nejede někdo v tuto dobu? Že bychom se přidali.

Zkušenosti čtenářů

Martina

Ahoj Mirku,
jsme dve holky,jedeme v listopadu, nekdy po 15tem. Jeste nemame letenky. Nechcete cestovat drive?
ozvi se, diky
Martina

Tereza
Martina:

Ahoj Martino, chystám se do Thajska taky nekdy v listopadu 2011. Zatím jsem jistá jen já, ale možná se ke mě připojí ještě 2 kámošky, možná brácha a trochu jsem se tu domlouvala i s dalšíma 3 lidma tady z webu. Vzhledem k tomu, že nemám spolucestovatele vůbec jisté a koukám, že vy taky sháníte, tak se potencionálně hlásim:)Chci jet každopádně na 3 týdny.

Mirek
Martina:

Tak dříve nemůžeme, jelikož oba dostaneme volno v práci až po lednu 2012. Taky jsem už pořídili letenky, protože cena lezla stále nahoru. Odlétáme Ukrajinskou společností Aerosvit z Prahy 22.2. přes Kyjev do Bangkoku a návrat z Bangkoku 18.3.2012.
…nechcete se vy vydat na cestu později? 😉

Magie456
Mirek:

Ahoj Mirku,
taky plánuju zimní cestu do Thajska – zatím sama. Původně jsem chtěla listopad 2011, ale hodně se mi líbí Váš program. Termín můžu posunout. Potápíte se? Zatím nemám licenci, ten úvodní kurz se dělá jen 3 dny, i bez průkazu se dá potápět s instruktorem. To bych na ostrovech určitě chtěla zkusit. Šnorchlování je taky super. Zkušennosti s exotikou zatím moc nemám, tak tady alespoň pročítám fóra.:)

http://www.hedvabnastezka.cz/rady/thajsku-veronika-bohadlova

Jirka
Magie456:

Ahoj Magie,
do Thajska poletíme v únoru, či březnu, máme v plánu ostrovy v Andamanském moři – Krabi, Phi Phi, Ko Lantu, Ko Lipe, Ko Rok, Langkawi v Malaysii a poslední dny v Bangkoku – cca 19 dní. Pokud se chceš přidat, je to možné, mělo by nás být 5-7..
Jirka

zdeno
Magie456:

Ahoj Magie,
ja mám v pláně začiatkom roka prelom unor – březen (cca 25 dni)navštívit a trošku precestovat thajsko a ktomu dat aj nejaké to potapko ak bude príležitost a ta dufam bude.:o). možno by som to ešte aspon na pár dní chcel navštívit filipíny – ostrov Bohol, kde má základnu jedna česká potapačská škola a je tam parádne potapanie. základní kurz potápka mám hotový a možno si ho doplním o vyšší level v týchto končinách.
ak by si mala chut sa pridat, tak napíš na zd*******@po**.cz
zdeno

Anna
Mirek:

Ahoj Mirku, mám letenku s odletem 19.3. z Bangkoku a poslední týden (tzn. od 11-12.3.) bych se ráda přidala k nějaké cestovatelské skupince. Hledáte ještě někoho a kde v tu dobu budete? Anna

Jacob

Ahoj Martino,
Ahoj Terezo,

zvazuju podobny termin v listopadu. Mate uz letenky? Jaky mate priblizne plan cesty? rad bych vyjel tak na 3 tydny v ramci omezene dovolene v zamestnani…

mejte se
Jakub

Michala
Jacob:

Ahoj všem tady 🙂
v Thajsku jsem byla minulý rok listopad-prosinec. Pobyly jsme jak na severu,tak na jihu. Možná bych letos vyrazila znovu,ale spíš mě láká Indonésie. No v každém případě pokud je zájem o informace jsem k dispozici….:-) Můžu dát typy na ubytka i na to, kam se podívat….Michala

Tereza
Michala:

Ahoj, za tipy na ubytka a podobné informace budem určitě rádi. Já můžu zas na oplátku poskytnout info o Indonésii 😉

Zbynek
Michala:

Ahoj Michalo, dává se dohromady skupina do Indonesie (procestovat Javu nebo Sulawesi) na leden asi na měsíc, chtěla by ses také přidat? Mimojiné mám také letos za sebou sever Thajska + Laos. Zbyněk

Michala
Zbynek:

Ahoj Zbyňku,

to zní dobře….:-) kdyžtak mi prosím napiš více na mi*******@se****.cz. Případně se můžeme někde sejít.
Díky předem za info i nabídku.
Michala

Tereza

Ahoj, zatím jsme předběžně domluvené s Martinou, že možná pojedeme společně, Martina má už s kámoškou zamluvený letenky na 6.-28.11. za 13 900,-Kč. Přibližný plán cesty je podobný jako nastínil zakladatel tohohle vlákna, já osobně hlasuju hlavně pro potápění na ostrůvcích! 🙂

Jacob
Tereza:

AHoj Terez,
Ke me se nakonec jeste s nejvetsi pravdepodobnosti prida kamarad, kazdopadne se s vami rad potkam nekde v Thailandu nebo i na letisti;). Ten termin 6-28 je dobry. Jak letite? Ja zrejme zvolim letenku z Prahy od Emirates.
cao J.

Jacob:

Tak to si dáme ještě určitě vědět, nechci nic slibovat na 100%, když ještě nemáme letenky,ale dívám se po nich každý den, potřebujem s kámoškou pobyt od soboty do soboty,takže hledáme od 5.11.-26.11. Zatím jsou k dostání mezi 16-17 tisíc, tak to chci nechat ještě tak do konce srpna uležet,ale kdyžtak to koupíme i za tuhle cenu.Vidím to zatím taky na Emirates.

Jacob:

Ahoj, tak letenky máme nakonec od Qatarů za 15, termín od 5.11.-27.11.Kdo bude v tomhle termínu v Thajsku, nechť se hlásí, ať spolu minimálně dáme drink někde na pláži:) Co nejdřív po příletu chceme odletět místním letadlem na jih…

Alena

Chystáme se s kámoškou kolem 12.11.2011 do Thajska. Chtěly bychom na nějaký klidný ostrov a zároveň s dobrou dostupností, dá nám někdo tip a rady.Díky moc.

Jirka
Alena:

Aleno,
z ostrovů můžu z vlastní zkušenosti doporučit Ko Lantu, je tam krásně a je snadno dostupná lodí z Krabi, kam se dá z Bangkoku doletět letadlem, nebo vlakem Z Bangkoku do Trangu a busem na Ko Lantu.
Jirka

Alena
Jirka:

Ahoj Jirko, děkujeme za typ. Zvolily jsme Ko Samet, nemáš zkušenost z tohoto ostrova?

Jirka
Alena:

Ahoj Aleno,
bohužel nebyl, ale poptej se tady – http://thajsko.orbion.cz/diskuse/
J.

Tom
Alena:

Ko Lanta je rozhodne lepsi, je tam pohodovy bar , kde delaji happyshake :)), kdo ochutnal vi a nezapomene

jitka
Tom:

Tome,
jestli to není tajemství ten super bar na Ko Lante, můžeš upřesnit kde… dík

Jura

Ahoj Mirku,
ubytování můžeš sehnat až na místě. Nebyl sním žádný problém.
Letenku po Thajsku si můžeš koupit přes net u letecké společnosti AIR ASia a nebo Bankok Arwais. Též nebyl žádný problém.
Byl jsem tam letos na jaře.

simcity

Ahoj, teď jsem koupila letenky aeroflot za 11700 na osobu, 5.- 28.unora.

Martin

Ahoj, v půlce ledna letím s přítelkou na 14 dnů do Thajska,máte někdo dobrý tip na levnější,ale pěkné ubytování v Koh Samui, Krabi,Kanchanaburi,Phuket?Pokud by se chtěl někdo přidat a povejletovat s nami,no problemo.Martin a Majda

jitka
Martin:

Jsme 2 ženy a také budeme koncem ledna a první únorové týdny na jihu Thajska, Ko Lanta a okolní ostrůvky. Moc uvítáme tipy např. na výhodné ubytování,jídlo, a rády s někým sejdeme a event. společně něco podnikneme.

Tygří

Ahoj, kde se zakládá nové téma? Nic tu nevidím. Chtěla bych se zeptat, za jakou cenu se dá v říjnu a listopadu ubytovat v Bangkoku a na jihu.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: