Thajsko, Barma, Kambodža, Laos a Vietnam

Thajsko 11/2014 – letenky

Andrea

Ahoj, v listopadu 2014 chceme letět do Thajska. Vyplatí se letenky koupit už teď (aktuálně jsou nejlevnější kolem 14 tis.) nebo spíš čekat? Kde se dají sehnat nejlevnější? Díky moc!

Zkušenosti čtenářů

Mentolka

14.000 je parádní cena. Ještě záleží na délce cesty = počtu přestupů a jejich délce a odkud/kam se letí. Pokud i to je schůdný, tak neváhejte. M

Mentolka:

Právě, že je to odlet z Prahy a s přestupem 2 hodiny, takže ideální. Jen je to teda s Ukraine Airlines s přestupem v Kyjevě, čehož se maličko bojím, ale snad by to bylo v pohodě… Díky!

Gabi

Sleduj Akcniletenky.cz . Mám pocit, ze tam Bangkok vyskakuje furt a ještě za méně. Ale ty nejlevnější lety (cca 10tis-12tis) nejsou podle mě odlety z Prahy. Ačkoliv 14tis je za letenku ok, ještě bych vyčkala a pátrala. My jsme sháněli do Jakarty a žádné poradne akce jsme se nedočkali, ale Bangkok je někde furt 😉

Gabi:

Na ty akce právě koukám, ale většinou je to dost narychlo a s odletem z Německa nebo Rakouska, tak mám dilema… 🙂 No ještě uvidím… Díky!

Hana

14 tis s Ukrajincema se mi zdá moc, před časem jsem letěla za stejnou cenu s Austrian Airlines, a to je určitě lepší letecká společnost… doporučuji vyčkat a nasadit hlídacího psa, určitě se něco objeví tak za 12 tis

romana

Ahoj,

Planujrme cestu ve stejnem obdobi a verila v nizsi cenu…mate nekdo zkusenost s optimalnim casovym odstuprm koupe letenky pred odletem? Akci je dost sle vse na odlet mnohem drive nez potrebuji..diky R.

Kateřina

Obecně se dá říct, že čím prázdnější letadlo, tím levnější letenky, tzn. kupovat brzy. Ale asi nejlepší hlídat, letecké společnosti dělají akce, ale akce trvá třeba jen pár dní.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: