Spolucestování Asie/ Australie

Thaisko, Laose, Kambodža, Vietnam 2011

Tina

Ahoj všem,
v lednu se chystam do thaiska, kambodži, laosu a veitnamu.

Začátek tripu 13.1.2011 v bangkoku cca 1 měsíc. Na zbytek destinaci jak se bude chtit…čas me netlačí.

V Thaisku se chystam navstivit pláže, proslulou Full Moon party na Koh Samui a pak do vice odlehlých turisticky ne tak popularnich destinaci.

Jestli je tu někdo s podobným zaměrem neváhej a piš….čas leti rychle tak aby se stihlo všechno domluvit čau

Zkušenosti čtenářů

Me

Ahoj, budu v JV Asii od konce ledna do začátku března. Zatím mám pouze zakoupeny letenky do BKK. Thajsko jsem procestoval loni a tak přemýšlím kam se vydat letos. Momentálně u mě vede Barma a Indonésie, ale uvažoval bych i o Kambodže, Malajsii, Laosu nebo Vietnamu. Pokud plánuješ cestu do některé z těchto zemí a sháníš partnera, můžeš mi poslat plán cesty na [email protected] a já bych se třeba přidal na část cesty. Domluvit se teď bohužel na něčem konkrétním nemůžu, protože moji prioritou je strávit nějaký čas s přítelkyní, která bude vědět až začátkem ledna kdy a kam za mnou bude moci přijet. Petr, 23 let, student

Martina

Ahoj Tino,
taky se chystám do Thajska, odlet z Prahy 31/1, v Thajsku bych šla ráda taky na Full Moon party, pláže a na turistický místa podle Lonely Planet a pak bych chtěla přejet do Kambodži a Loasu. Na celý výlet budu mít 3 týdny, návrat 21/2 z Bangkoku do Prahy, takže mnohem míň času než Ty, ale na kafe – drinčík – výlet bychom se sejít mohly, co Ty na to? Kolik je Ti vůbec let? Mně 30. Cestuješ sama?
Pozdrav Martina

Jarda
Martina:

Ahojte,
ja jen ze kolem 8-9 unora budu na Koh Samui, tak pokud tam budete ve stejnou dobu, rad se potkam. Je mi 28 a cestuju sam a pokud zastihnu FullMoon Party, urcite pujdu. Piste mi na [email protected]

Mejte se.

Stepan

ahoj budu se od kvetna do cervence toulat po thajsku a okoli. Beru vybavu na lezeni a hledam partaka. icq 314211279

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: