Spolucestování Afrika

Tanzánie – Zanzibar prosinec 2012

Jirka

Rád bych vyrazil v polovině prosince do Tanzánie a na Zanzibar (mohu přizpůsobit). Je to má první sólo cesta a tak si nekladu velké cíle – nějaké výlety, relaxace… Záleží na okolnostech a zkušenostech toho, kdo by se přidal… Je mi 42let, ale věk neřeším, jde mi hlavně o pohodu a poznávání.

Zkušenosti čtenářů

Katka

Ahoj, s kamaratkou ideme 27.12. na tri tyzdne Kilimanjaro, nejake sfari v Ngorongoro alebo Serengeti alebo oboje a potom Zanzibar.

Karel

Je to je náhodička ,letím s kámošem do Afriky taky 27.12. s Turkama přes Istanbul.
V plánu máme nejdříve Mount Kenyu , potom safari Manyara – Serengeti – Ngorongoro a na konec Zanzibar. Nepotkáme se tam někde ?

Katka
Karel:

Ahoj Karle, tak to je fakt nahoda. Mozno sa stretneme uz v lietadle alebo v Istambule. My letime tiez Turkami:-)

Jirka

Já předpokládám odlet už kolem 13.12. a návrat před kocem roku, tak kdyby někdo plánoval tento dřívější termín, ozvěte se ještě 🙂

Zuzka

Ahojky, my ideme tiez s kamoskou na Zanzibar tento tyzden a od 5.1. by sme chceli dat nejake safarko v Tanzanii. Mate tip na agenturu? Dikes 🙂 Zuzka

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: