Spolucestování Afrika

Tanzanie + Zanzibar cervenec/zari 2012

gabina

ahoj
rada bych opet do Afriky, tentokrat Tanzanie, Zanzibar
/Kenu jsem vyradila dle doporuceni*referenci- je to k diskuzi/
Cil narodni parky- safari a snorchlovani, odpocinek na Zanzibaru. Urcite chci videt migraci pakonu takze cervenec az zari
Cena
letenka 15 000kc + Vstupy, doprava, atd max 25 000Kc.
Zkusenosti cestovatelske mam bohate.
gabina, 33let,Praha/Brno

Zkušenosti čtenářů

Pavla

Ahoj Gabi!

velice mne zaujal Tvuj prispevek o ceste do Tanzanie. Do Afriky bych se moc rada podivala. Chtela bych se zeptat, na jak dlouho bys cestu videla? a zda jiz mas nejakeho splocestovatele?
diky za odpoved!zdravi Pavla ([email protected])

Lenka

ahoj,
měla bych stejné dotazy jako Pavla 🙂

Lenka ([email protected])

Petr M

Ahoj holky,
Letos mám taky zálusk na východní Afriku. Časově bych to viděl plus mínus na 3 týdny, spíš až září. Takže pokud berete za potenciálního spolucestovatele i chlapa, rád s Vámi výlet proberu:)
S cestováním zkušenosti mám, i Afrika už nějaká proběhla.
Petr 33 Praha

gabina
Petr M:

ahoj decka tak odpovidam hromadne 🙂
cesta na 3tydny a asi az zari/rijen. jeste neni zadny pevny plan ci lidi,zatim probiha jen diskuze takze kazdy je vitan. gabi

Petra

ahoj,
ráda bych se taky přidala na cestu do Afriky, září/říjen mi vyhovuje. Tak písněte, abychom se domluvili :).díky Petra

gabina
Petra:

ahoj ve stredu 28.3. po 19h, bychom chteli udelat sraz v Praze, dejte mi vedet prosim na emnail zda dorazite, mate zajem ci jiny nazor diky g

Veronika
gabina:

Ahojky,

tak schůzi jsem nestihla, jak jste se domluvili? Můžete dát bližší info? Díky

Jirka
Veronika:

Ahoj Veroniko, také plánuji Afriku, ale jedině v červenci a srpnu, 4 týdny – Keňa a Tanzánie se Zanzibarem. Pokud bys měla zájem, dej vědět. [email protected]

Dan

Ahoj, bydlim v Dar es Salaamu a rozbil se mi fotak. Nepojede nekdo do Tanzanie (Zanzibar, Dar, Arusha, Kilimanjaro…)a neprivezl novy? Tady je to drahe. Samozrejme fotak zaplatim a k tomu jeste pujcim na tyden motorku. Je to mnohem zabavnejsi projizdet mezi lvama na motorce nez v aute 🙂 Dan

Radek

Na přelomu května a června nebo v červnu jedu na 14 až 16 dní na vlastní pěst do východní Afriky (KEŇA + TANZANIE + ZANZIBAR). Kvůli naplnění dvou safari-džípů sháním několik pohodových lidiček. Na věku, jazykových znalostech nebo cestovatelských zkušenostech absolutně nezáleží. Všechno od A do Z zařídím, zkušenosti s individuálním cestováním mám veliké (http://radosvaty.rajce.idnes.cz/). S CK vychází podobná cesta okolo 120 tisíc kč, my se vejdeme do 55 až 60 tisíc kč se vším všudy při ještě bohatším programu. Cestou můžeme mít zastávku např. v Dubaji, Istanbulu, Kyjevě apod., což záleží na letecké společnosti. Vyčerpávající informace včetně předpokládaného programu sdělím po mejlu, telefonu nebo osobně. Prosím, ozvěte se co nejdříve. Pouze pro vážné zájemce. Tel: 608982562, [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: