Spolucestování Afrika

Tanzanie 12/2012-1/2013

Danca

Dve cestovatelky hledaji spolucestovatele a 3 tydenni trek na vlastni triko po Tanzanii. Na programu mame parky Serengeti a Ngorongoro, vystup na Kilimanzaro a relax na Zanzibaru. Prida se nekdo?

Zkušenosti čtenářů

Mariana

Ahoj Danco,

na kdy cestu planujete a jaky predpokladate rozpocet?

Mariana

Mariana:

Dala bys mi mailika? Napisu podrobnosti:)

Uz jsem si ho nasla:) Poslala jsem ti podrobnosti:)

Tereza

Ahojky, měla bych také zájem, max.na 3 týdny…mohu se dozvědět více?…láká mě Keňa, safari, Kilimanžáro i pláže, ale jaksi není vhodný parťák…
Předem díky za bližší info

Tereza, 28 let
te*********@se****.cz

Tereza:

Ahoj Terko,
info najdes v mailu:)

Terezz

Ahoj, také bych měla zájem cestovat..mohla bych taky poprosit o bližší infor 🙂 Te*******@se****.cz

Aja
Terezz:

Ahoj holky, to zní skvěle. uplně takhle nějak bych si to představovala, ale chybí mi také parťáci na uskutečnění. Prosím o bližší info 🙂 as*********@se****.cz

Danca

Tak uz jsme se rozrostly na 3 cestovatelky…. prida se ctvrta?:)

Marty
Danca:

Cau cau, berete i chlapy? Tri tydny mi max vyhovuji, cas take a predevsim lokace. Kdesi uz jsem byl take, tak se neztratim a s cestovkou, ci sam jet nechci.

Pripadne by se pridal i jeste jeden kamarad, ale ten je momentalne po operaci nohy po te co nestastne spadl na bruslich.

Ale mne by se rozhodne chtelo

Diky Marty

kdyztak jsem k dosazeni na ma*********@gm***.com

Renca
Marty:

Ahojky, 3 tydny vcetne tech svatku vanoce a silvestr by se mi taky šikly :-). Ještě berete další členy nebo už jste plní? Diky, Renca, email: re****@se****.cz

Marty:

Ahoj Martine,
pisnu ti do mailu…

Martina

Ahojky, moc ráda bych se k vám přidala, pokud ještě berete nové parťáky! Muj mailik: ma***************@ce*****.cz, díky! Martina.

Ivana
Martina:

Ahoj holky, muzete mi prosim take poslat do mailu Vas plan, jak to vidite, vcetne problizneho rozpoctu? diky moc, Ivana

Ivana
Martina:

Ahoj holky, muzete mi prosim take poslat do mailu Vas plan, jak to vidite, vcetne problizneho rozpoctu? diky moc, Ivana

Danca

Ahoj holky,
omlouvam se, nechodim sem uz moc casto, jelikoz jsme kapacitu naplnili a uz nikoho nehledame. Ale moc dekuju za vas zajem…
Danca

chobotatko
Danca:

ahoj:-) je tady jeste nekdo kdo by rád jel tanzánii a zanzibar? na tři týdny? hory, pláže, safari a vše co k tomu patří:-)pouze s letenkou a batůžkem? nejlépe listopad nebo leden nebo brezen?

Pavelka

Rád bych za kamaradem do Zimbabwe a také doprovod. Ve dvou se to táhne lépe

Pavel
Pavelka:

Ahoj koukám, že se tu sešlo dost lidí, taky jsem přemýšlel o lednu stráveném v africe na zvířátkách
a všichni kolem mě jsou děsně zaměstnaný. Nedala by se dohromady nějaká skupinka?
Pavel

Šárka

Ahoj cestovatelé, 🙂

ráda bych v prosinci vyjela do Tanzánie, respektive Zanzibar atd. (tzn. okolo, podle domluvy ostatních cestovatelů).
Láká mě od každého něco, nějaké treky, ostrovy, příroda a krajina, lidé, na konec bych ráda pohodu a pár dní relax na pláži.

Jinak něco o mě … je mi 26 let, pocházím od Benešova u Prahy, ted pendluju mezi ČR a Německem, moje zatím velká cesta na vlastní pěst byla Srí Lanka, ze které jsem unešená do dnes 🙂

Pokud tedy ještě někdo přiberete jednu osůbku, pak dejte vědět 🙂 budu ráda …

Díky a mějte se cestovatelsky 🙂

Šárka

Hana
Šárka:

Ahoj, me by Tanzanie lakala, nebo jina cast Afriky. Chtela jsem jet do Namibie, Botswana+ Viktoriiny vod., ale nemuzu sehnat partaka/y. Me by vyhovoval konec prosince + leden. Hana

Tomasm
Šárka:

Ahoj Šárko, zajímá mne Afrika stejným způsobem jako tebe, už máte nějakou skupinku? Přidal bych se. Tom

Honza
Tomasm:

Ahoj, s přítelkyní by nás lákala Afrika přesně jak tu píšete, ale můžeme buď leden nebo lépe až od března a dále.

Šárka
Tomasm:

Ahoj Tome,
nikdo se neozval, předchozí skupinka už je plná.
Takže pouze pokud by se ještě našlo pár lidí, pak bych to v tom prosinci zrealizovala…
Šárka

Ruda a Petra
Šárka:

Ahoj Šárko,
kdyby se ti/vám hodilo přidat se do skupiny na Safari v termínu 21.12. – 25.12., dej(te) vědět, my jsme zatím dva. Ve více lidech je jednat víc legrace a taky výrazně lepší ceny safari.
Jinak potom (cca od 27.12.) plánujeme Zanzibar a jižní pobřeží Keni, možná ještě nějaké NP v Keni.
Ahoj, Ruda.

Radek

Ahoj a kolik te to bude stat?

Ruda a Petra

Ahojky,
jedeme do Tanzanie/Keni presne v tuto dobu, zacatek mame v Tanzanii (Arusha) 21. prosince. Planujeme Serengeti, Ngorongoro a Tarangire. Pote presun k pobrezi, pravdepodobne par dni na Zanzibaru, a potom par dni v Keni. Odlet domu mame 13. ledna z Mombasy.
Jedeme na vlastni pest, ale radi se potkame (nebo cast cesty spolecne absolvujeme) s dalsimi lidmi. Zvlast pokud by byli lidicky, kteri by spolu s nami sdileli Safari/parky, bylo by aspon vic legrace.

Kdyztak dejte vedet,
Ruda a Petra.

Ruda a Petra

Ahojky,
jedeme do Tanzanie/Keni presne v tuto dobu, zacatek mame v Tanzanii (Arusha) 21. prosince. Planujeme Serengeti, Ngorongoro a Tarangire. Pote presun k pobrezi, pravdepodobne par dni na Zanzibaru, a potom par dni v Keni. Odlet domu mame 13. ledna z Mombasy.
Jedeme na vlastni pest, ale radi se potkame (nebo cast cesty spolecne absolvujeme) s dalsimi lidmi. Zvlast pokud by byli lidicky, kteri by spolu s nami sdileli Safari/parky, bylo by aspon vic legrace.

Kdyztak dejte vedet,
Ruda a Petra.

Ruda a Petra

Ahojky,
jedeme do Tanzanie/Keni presne v tuto dobu, zacatek mame v Tanzanii (Arusha) 21. prosince. Planujeme Serengeti, Ngorongoro a Tarangire. Pote presun k pobrezi, pravdepodobne par dni na Zanzibaru, a potom par dni v Keni. Odlet domu mame 13. ledna z Mombasy.
Jedeme na vlastni pest, ale radi se potkame (nebo cast cesty spolecne absolvujeme) s dalsimi lidmi. Zvlast pokud by byli lidicky, kteri by spolu s nami sdileli Safari/parky, bylo by aspon vic legrace.

Kdyztak dejte vedet,
Ruda a Petra.

Ondra

Ahoj.
Mám v plánu jet do Tanzánie (safari, kili, zanzibar) koncem ledna 2013.
Bohužel tam chtějí za výjezdy na safari a výstup na kili neskutečné prachy, ale v africe se dá určitě lecos usmlouvat, takže se obracím na vás, kdo už jste to jednou řešili a úspěšně vyřešili:)
Klidně může být safari bez kuchaře a spaní pod stanem (třeba vedle ulovené lvice:)

Uvítám jakékoliv informace a doporučení jak minimalizovat náklady a maximalizovat zážitky;) (hlavně ty pozitivní:)

Dík, Ondra

Jeroným

Ahoj,
nemáte nějaký dobrý tip na půjčovnu aut v Nairobi? Zvažujeme půjčení offroadu, ježdění po Keni a Tanzánii a jeho vrácení asi tak za 16 dní, patrně v Mombase. Termín začátek července.

Za jakékoli rady a tipy díky :-)!

jeronym.lesner(uzanáč)centrum-tečka-cz

Danca

Ahoj,
prave jsem se vratila z Tanzanie – Safari, Kili, Zanzibar.
Pokud byste potrebovali s necim poradit, piste….mam kontakt na skveleho pruvodce po safari a myslim, ze by bylo mozne s nim usmlouvat cenu.

Ota
Danca:

Ahoj dančo,planujeme tanzanii s manželkou a proto budu rád za každé info.Hlavně rozpočet,kolik třeba pruměr za noc,strave na den,cestování po zemi atd.Mužu předat info na Asii.
Dík moc za info ahoj Ota

Václav
Danca:

Ahoj Dančo, také plánujeme cestu do Tanzanie s manželkou, a proto budu rád za každé info.
Díky moc předem za info Ahoj Vašek

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: