Střední Asie

tádžikistán, červenec 2014

Honza

Ahoj,

hledám nějaké lidi do Tádžikistánu v červenci. Představoval bych si to na 4 týdny, větší část strávit v Pamíru, pár dní i ve Fankách. Je mi 30, jsem z Prahy.

Zkušenosti čtenářů

Bára

Ahoj Honzo, mohl bys prosím napsat na sebe mail, případně napsat na bo*******@se****.cz? Uvažuju o tomtéž. Bára

Martin

Ahoj, my ideme na okružnu expediciu autom. Vyrážame v červnu. Ideme hore Cez rusko – kazachstan a potom ďalej cez kyrgystan a tadzik…Pojdeme cez M41 pamir Highway ale budeme sa motat aj po okoli…

No ale neviem kedy tam realne dorazime. Skús mi na mail napísať plán Vasej cesty a prípadne mi posli na seba kontakt. Ak to casovo klapne radi sa v tych koncinach stretneme. my sme pár (29r.:)

re*******@gm***.com

Lucie

Ahoj, taky se tam chystám. Máš už nějaké bližší plány. Díky!

Franta

ahoj,
nevite nekdo, jak to ted vypada s hranicema TJ/KG? cetl jsem, ze v lednu probehla na hranicich nejaka prestrelka, tak by me zajimalo, jestli nejsou prechody uzavrene. jedeme sice az v kvetnu, ale aspon abych si udelal predstavu. diky moc.
Franta

Slavomír Horák
Franta:

Hranice byly na nějakou dobu uzavřené, v současnosti, pokud vím, jsou již hranice oteřené. Napětí v regionu však zůstává, takže se může stát kdykoliv cokoliv (a nedá se to předvídat :().
Jenom je pořád uzavřená hranice ze Samarkandu do Pendžikentu (nástup na Fanské hory), tam bohužel není perspektiva, že by to Uzbekové otevřeli.

Aleš

Zdravím, rád bych se podíval do Tádžikistánu, ale není s kým, pokud by někdo řešil stejný problém, můžem se domluvit. Chtěl bych tam jet v červenci. Díky za případné odpovědi

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: