Sháním človíčka, který by se mnou jel na přelomu března/dubna cca na 1 měsíc do Sýrie, Jordánska a Libanonu. Přibližně počítám s výdaji kolem 20-25 tis./os. Díky. Pavel
Zdar, přesně v ten čas bych ty země rád projel na kole. Ještě to není na 100%, ale s největší pravděpodobností se to uskuteční. Takže kdybyste potkali nějakýho magora na kole, tak zastavte, dáme řeč, či pivo. Doufám jen, že se ohně a násilí nerozšíří do Jordánska. Už teď se to tam začíná hýbat.
Ahoj,
uvazuji o jarnich trecich a kanonech v Jordansku(cca duben cca 2 tydny, idealni doba na tamejsi klima). Neni to jen poust, mam vyborneho pruvodce (knihu) na treky a kanony … Rychly let za 10 tis. s Austrian. A nejaka upoutavka http://www.panoramio.com/user/31153?with_photo_id=572038 Vetsina kanonu lze i bez lana, neco uz je na slanovani (taky stoji za uvahu). Zajima to nekoho? Tomas http://www.tichavsky.net
Ovšem tak tohle je velká paráda!!!!!!
Ahoj, chceme jet do Syrie. Tradiscni mista – Damasek, Hama, Aleppo, Palmyra, 8 dni. Muze mi nekdo doporucit spolehliveho ridice? Kolik by to tak stalo ? Dekuji.
Ahoj..jestli jsem tě dobře pochopil a sháníte řidiče, aby vás 8 dní vozil po Sýrii, tak to je zbytečnost (a mrhání penězma). Všechna tebou zmíněná města leží na hlavních silničních trasách, takže se tam dostaneš krásně autobusem a navíc za hubičku.
Lidé dobří, to té Sýrie potřebuji předložit potvrzení o zaměstnání. Jsem nezaměstnaný a tak si říkám, jak to udělat? Neměli byste nějakej nápad?
Ano, potřebuješ potvrzení o zaměstnání či o studiu. Osobně bych Tvojí sitauci řešil tak, že bych si na ÚP vyžádal potvrzení o zaměstnání a totéž bych napsal na žádosti o vízum, kde chtějí povolání.
Podla mna to Prazska ambasada velmi riesi. Preco je to potreba je hlavne pre holky, ktore tam chodili koli prostitucii. Ked pojdes na hranice, tak by ti to mali dat. Staci ked im das niejakych 20 dolarov naviac 🙂
Ahoj,
jsem VŠ studentka a hledám 3-4 osoby, na které je spolehnutí, domluví se anglicky, zajímá je kultura Blízkého východu, ví kam a proč jedou, na cestování po Sýrii a Libanonu. (Cca 13. červen – 10. červenec 2011) Náklady nebudou velké a v Istanbulu se k nám připojí mí kamarádi z Turecka, takže budeme cestovat i s někým, kdo se v oblasti vyzná… Napište mi e-mail, pokud by si se rádi přidal a domluvíme se podrobněji. 🙂 Bohužel v termínu, o kterém mluví Pavel, mám ještě školu.
Budu se těšit!
Veronika
Pavel má asi problém, když jsou hranice mezi Sýrií a Jordánskem uzavřeny 🙁
Ahoj, ve čtvrtek jsem se vrátil z cest a bylo to super. O tom, že jsou nyní hranice mezi Jordánskem a Sýrií uzavřeny nic nevím, já jsem 9. 4. přejel bez problémů. Pokud bude chtít někdo nějaké info, tak ať se ozve na můj mail: sa*****@ce*****.cz Pavel
Pavle,ještě někoho sháníš na tu cestu docela mě to zaujalo,tak napiš jak jsi na tom ozvu se vzapětí
Vašku, nikoho k sobě jsem nesehnal, takže to nakonec s největší pravděpodobností pojedu sám. Chci odlétat 1. 4. do Ammánu a vracet se 28. 4. z Bejrútu. Již mám zařízené vízum do Sýrie, teď mi zbývá ještě vyřídit do Libanonu, což bych chtěl mít odbyté během 14 dnů. Pokud bys měl zájem, tak není problém se dohodnout. Pavel
Ahoj. Viza do Libanonu nepotrebujes. Daju ti iba na hraniciach peciatku, ze mas na mesiac povoleny pobyt.