Spolucestování Asie/ Australie

Srí Lanka, listopad 2017

Stáňa

Ahoj,
mám celkem fajn počet volných dní na podzimně zimní dovču (cca 17 pracovních dní), takže bych ráda vycestovala někam za teplem.
Již jsem něco už viděla a zažila (Indonésie, Filipíny, Vietnam, Kambodža, Thajsko, Kuba), byla jsem i sama se sebou na cestách, ale teď by se mi naopak líbilo mít nějakého parťáka/nějakou parťačku, prostě aby nám bylo na cestě jednodušeji a veseleji.
Hledám tedy zodpovědnou osobu, která se bude podílet rovným dílem na organizaci cesty a má smysl pro legraci, je zvědavá, nebojí se nových zážitků, ale zároveň má v sobě  zdravou opatrnost. Já jsem z Prahy, je mi 32 let, preferuji věkově i místně blízké spolucestovatele/spolucestovatelky, kteří/které mají rádi/rády balanc mezi poznávačkou měst x přírody x a pár dnů povinného odpočinku u moře.
A protože je mi trošku jedno, kam se pojede a svět je pro mě pořád velký a nepoznaný, mám inzerát i v jiných kategoriích (Amerika-Argentina, Chile, Bolivie, Kolumbie, Peru, Afrika- např. Senegal). Srí Lanka je jedna z možností v Asii. I když jsem nad destinací jako je Barma, Indie, Malajsie také přemýslela, z různých důvodů jsem usoudila, že se mi tam letos nechce.
Pokud to někoho zaujalo, tak tady mail: st****************@gm***.com

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: