Spolucestování Asie/ Australie

Srí Lanka léto 2012

Kamila

Našel by se někdo na cestu na Srí Lanku během července-srpna, na pobyt v meditačním centru a procestování buddhistických památek? Mám místního kamaráda, který by nám pomohl centrum sehnat a naplánovat poznávací výlet, mohl by s námi být o víkendech. Odpadla mi spolucestující a radši bych jela s někým než sama.

Zkušenosti čtenářů

Veronika

Ahoj Kamčo,
to co tu píšeš zní rozhodně zajímavě a docela ráda bych se připojila. Viděla bys to spíš na 1 měsíc nebo víc? Rozhodně se nebráním tomu odcestovat klidně na dva, vzhledem k tomu, kolik stojí letenka:-) Jinak musím se přiznat, že kromě památek by mě také lákalo vylézt na vrchol Srí pady a celkově to okořenit trochou batůžkaření v přírodě;-) Co se sejít někde u čaje a probrat to osobně? Kromě mailu mě můžeš odchytit také na čísle 722 944 873.
Budu ráda, když se ozveš, sama jsem měla v plánu podobnou cestu, ale nenašel se nikdo kdo by se mnou byl ochotný na tak dlouho zmizet z povrchu zemského (čti ČR:-) A abys měla představu, kdo že by to s tebou rád vyrazil do světa, tak ještě něco málo o mě: studentka, 21 let, znamení beran, narozena v roce kozy:-D
Nazdárek kašpárek, Veru.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: