Spolucestování Asie/ Australie

Spolucestujici Sri Lanka nejlepe brezen 2012

Lenka

Ahoj, hledam pohodovou spolucestujici/spolucestujiciho na Sri Lanku nejlepe v breznu 2012 (pripadne mozny i unor nebo duben), delka pobytu cca dva tydny. v soucasne dobe je nabidka zpatecnich letenek z Prahy okolo 13 tis.

Zkušenosti čtenářů

Kubis

Čus ahoj,

na Srí Lanku bych s rám moc podival už máš nějaký plán cesty co bys chtěla vidět,…a jak si představuješ cestu jestli se někde ubytovat nebo batoh a stan =) ?…

Lenka
Kubis:

Ahoj,

presny plan zatim nemam a jsem otevrena temer cemukoliv. chtela bych zustat par dni na plazi, podivat se na historicka mista Polonnaruwa a Sigiriya, taky me laka turistika v horach. Urcite nechci zustavat na jednom miste. A ubytovani nebo stan, financni prostredky mam omezene, takze asi nejlip kombinace obojiho podle situace..

Lukáš

Ahoj všem,
jedeme s přítelkyní v 2. pol. února si Sri lanku projet na vlastní pěst. Nějakou představu už máme. Bylo by fajn se tam někde setkat a vyměnit zkušenosti. Máme v plánu i Safari, tak třeba pronajmem společně auto…

Andrea

Ahoj,
ráda bych se přidala k někomu, kdo se chystá na Srí Lanku /únor, březen/. Zatím jsem sama, plán žádný konkrétní nemám, ale určitě bych volila kombinaci pobřeží a cestování. Takže se chci zeptat, jestli bych se mohla k někomu přidat? 🙂

itchy scratchy
Andrea:

Andreo, napis mi na mail. kuskus999(at)gmail.com

Dan
Andrea:

Ahoj, ja jsem tam od 19/2, take uvitam souputniky… 🙂

Andrea
Dan:

Ahoj a jedeš sám? na jak dlouho? zatím díky za info 🙂

Ahoj, nevim zda jsi se ptala me, zatim jedu sam a jen na 16 dni.

Andrea

Ahoj, jojo, ptala jsem se tebe 🙂
můžeme si tedy napsat nějaké info na mail prosím?

mi*********@se****.cz

díky předem a hezký den

Andrea

Honza
Andrea:

Ahoj,

take bych dal Sri Lanku, kdyz jsou ted vyhodne lety z Prahy s Emirates – optimalne s odjezdem nekdy v prvni pulce brezna na dobu 14 dnu, s par dny poflakovani u more a s cestovanim po vnitrozemi (Sigriya, sloni sirotcinec, Kandy, Uda Walawe nebo Yala), nejaky trek v horach nebo kola, bydleni v guesthousech, asi pronajmem ridice/auta na cast cesty a nektere presuny vlakem – itinerar zhruba podobny jako tento: http://www.srilancan.info

Pokud bych se k nekomu z vas mohl pripojit nebo se domluvime, bylo by to prima a urcite vetsi zabava nez to dat sam 😉

diky,
Honza

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: