Malajsie, Brunej, Filipíny a Indonésie

Spolucestující Jáva + Bali – březen 2013

Veronika

Ahoj, 1. března mám odlétat do Jakarty, ale místo dvou lidí to spíš vypadá, že pojedu sama, tak bych uvítala, kdyby se někdo přidal. Zpáteční letenku mám na 23. března. Plánuji projet Jávu a přeletět na Bali (památky, možná výstup na některou ze sopek), poslední dny buď Lombok nebo Gili ostrovy (šnorchl apod.). Upřednostňuji spíš levnější ubytování a co nejvíce toho vidět. Přidá se někdo? Veronika

Zkušenosti čtenářů

zennie

Ahoj, reagoval jsem sem predevcirem, ale nemuzu svuj prispevek najit, tak nevim, jestli jsem to neodeslal nebo jsem reagoval jinde, pro jistotu znovu. 6. brezna vecer priletim do Jakarty, budu pravdepodobne v Indonesii do zacatku dubna, chtel bych byt tak tri tydny na Jave a zbytek casu (tyden?) na Bali. Jsem sam, takze kdyby ti to sedlo do planu, urcite se nebranim tomu podniknout nejaky spolecny vylet. Mail mam vyplneny v prispevku.

Vojta

Renáta

Ahoj Veroniko, rada bych neco takoveho podnikla, letenku na stejny termin bych si jeste koupila… ozvi se prosim, diky, Renata

Maky

Aho,chci jet taky na Bali,ale na delsi dobu a chtela bych cestovat,pracovat a poznavat.Nechcete jet nekdo na delsi dobu?Piste do meila

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: