Práce v zahraničí – nabídky neziskových organizací

spolucestovatelku na Nový Zéland podzim 2015

Milan

Nebudu to nějak dlouho vokecávat. Hledám zkrátka milou holčinu s velkým citem pro přírodu a její ochranu. Sám mám zkušenost s aktivním se zapojováním ochrany posledních divokých míst naší planety + focením mizivých téměř panenských míst.Na cestách sem potkal hodně cestovatelů, kteří za sebou zanechávají moc velkou stopu s dopadem na přírodu – já to mám nastavený jinak.Jestli máš opravdový zájem, nejen cestovat, ale i pomáhat chránit a pokud nechceš, aby tvuj život byl jenom,,clock ticking´´ale měl i hlubší význam, přidej se..Posílal sem dopis Zélandský ambasádě, že nemám zájem jejich zemi plundrovat jako jiní, ale aktivně se podílet na ochraně posledních divokých míst,nejen v národních parcích,atd..v jejich krásné zemi.Po jednoročním WHS mám tedy možnost pobyt si prodloužit i na několik let a po té i případně zažádat o státní občanství. Zéland sem si vybral díky poloze – důležitá místa s hlediska ochrany odsud nejsou daleko.Věřím že najdu milý protějšek, který semnou třeba také zůstane v téhle nádherné zemi.
mail na mě : [email protected]

Milan 31

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: