Spolucestování Asie/ Australie

spolucestovatelé na práci + cestování po Novém Zélandu ( odjezd v období červer – červenec 2012 na pár měsíců až na rok)

Terka Průchová

Haló, haló!!!
Hledá se spolucestovatel – spolutrpitel (čím víc kusů, tím líp :-)) na pracovně-cestovní pobyt na NZ ve výše uvedeném období. Co se týče mě, jsem studentka nespokojená se svým dosavadním nezáživným studijním životem, v němž v poslední době přestávám vidět smysl a tak jsem se rozhodla dát si na pár měsíců takzvaně „voraz“ a zkusit šěstí někde za mořem, něco zažít,spoustu toho vidět, něco si vydělat a taky si ujasnit, kam se chci dál v životě ubírat. Moje zkušenosti s cestováním a prací v zahraničí nejsou zrovna nejbohatší, poslední dva roky jsem vždycky jeden letní měsíc trávila ve Skotsku na malinách, ale Britské ostrovy jsou přece jenom trochu blíž a o něčem jiném než Nový Zéland. Z výše uvedených důvodů by se mi k ruce hodil ideálně někdo, kdo má zkušeností o něco víc, než se můžu „pochlubit“ já (což by neměl být problém :-)), nebo alespoň někdo, pro koho není problém zjistit si všechno potřebné k cestování a práci, protože ví, kde to má hledat (narozdíl ode mě :))Úplně nejvíc fajn by bylo, kdybychom si práci našli už před odjezdem, sice se rozhodně nebráním žádnému dobrodružství, ale někdy bych přece jen radši vsadila na jistotu…

Táák, kdo dočet až sem, tak velká gratulace, původně to neměla bejt až taková slohovka, ale umělecký duch se nezapřel, holt co nadělám 🙂

Jestli to někoho z vás zaujalo a chcete si taky vyšlápnou ze stereotypu, tak mi napište, aťr dáme věci do pohybu!!

Zélandu zdar, nazdar!!!!

Zkušenosti čtenářů

Roman Slavík

Ahoj,
budu trochu stručnější, o Zélandu taky uvažuji, akorát sem navážkách jestli už teď nebo až dostuduju bakaláře, aneb zatím sem neukecal nikoho, komu by se chtělo taky… Kdyžtak se mi ozvi na mail [email protected] a můžem pokecat, co se týče informací co a jak, většinu mám už pozjišťovanou 🙂
Čauec

Dimik

Ahojda

Taky se chystam na NZ ale cas mam az kolem ledna 2013 bo momentalne jsem v Londyne a od zari jedu na 6 mesicu do Holandska na Erasmus.Mas ten termin napevno nebo se da nejak domluvit?

Markéta

Ahoj terko,
jako by si mluvila z duše. Taky bych chtěla konečně někam vypadnout a neplácat se pořád na stejnym místě. V podstatě je mi uplně jedno kam .. Nemam žádný zkušenosti tak max s válenim na pláži a all inclusive. NZ se mi pro začátek zdá docela z ruky, ale když se najde někdo zkušenější kdo už v tom umí chodit, tak bych se toho nebála.
Chtěla jsem vypadnout už loni, alespoň na prázdniny, ale vůbec se mi nechce samotný – komu taky jo :)) Každej o tom jen kecá, ale když má jít do tuhýho..všichni couvnou.

Tak zélandu zdar :))

Petra Fišerová

Ahoj, mám v plánu odletěť za kamarádem na NZ koncem srpna 2012 a nebo začátkem září. Zálezží na domluvě, radši bych letěla s někym než sama. Ozvěte se pokud budete mít někdo zájem. Díky.

Anezka
Petra Fišerová:

Ahojky,nasel by se tady nekdo kdo by rad vyrazil na Zeland pravdepodobne zari/rijen? 🙂

Láďa

ahoj všichni.
Cestu za prací a poznáním na Zéland plánuju už dlouho, ale nikommu z mého okolí se tam taky nechce. Teď mám konečně možnost tam odletět,protože mě tu nic nedrží, takže našetřím nějaký peníze a mohl bych letět už tak nějak začátkem září. Práce se nebojím, miluju přírodu a focení, a tak jsem přemýšlel o work and travel od student agency. Ale nebráním se jakémukoli dobrodružství. Jsme mladý a musíme si užívat 🙂 Byl bych rád kdyby se nás třeba domluvilo i víc

Láďa 24

Mirka
Láďa:

Ahoj, 17.srpna 2012 odlétam na NZ 🙂

Petr Gavenda

Ahoj,
kočím SŠ a chci se vydat do světa za práci, ale hlavně jako fotograf a reportér. O NZ sním už dlouho a určitě rád uvítám společnost.

Kdyžtak e-mail [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: