Srazy

Silvestr 2013 – nepřidá se někdo….

Lenka

Ahoj,
nechci být na SILVESTRA doma, tak jsem chtěla poprosit jest-li by jste se ke mě přidali, také odreagovali a vyrazili společně někam (nebýt sami/nebo naopak ve větší sk.) – skvěle poklábosit a nějak hezky oslavit vstup do nového roku. Hledám zde proto, protože miluji cestování (jakmile je čas, peníze tak se snažím někam vyrazit) = ráda bych pokecala nejen o zálibách, ale různých zážitcích nebo podle hl.nálady. Díky těmto stránkám se mi podařilo již několikrát vyjet a i letos na dalekou/delší krásnou dovču. Jsem z Berouna (dojedu kamkoliv po ČR, mimo ČR to nevidím (díky fin.z nedávné dovolené). Byla bych moc ráda, když by jsme se nějak dohodli. Budu doufat, že se někdo ozvěte=

L.*****@se****.cz











. (Lenka 26.let (nezálěží mi na věkové kategorii z které budem na silvestra/či výlet někdy složeni – nechci být sama a ráda si poklábosím, popiji dobré víno) = sama díky urč.okolnostem v nedávném čase. NECHCI SI POKAZIT SILVESTR, JEN PROTO, ŽE ZROVNA TENTO ROK NEMÁM S KÝM BÝT, PROTO HLEDÁM TOUTO CESTOU. DOUFÁM, ŽE SE OZVETE.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: