Spolucestování Asie/ Australie

Severni Indie, Sikkim kveten 2009

Iva

Ahoj,

dve kancelarske krysy momentalne pracujici v zahranici, planuji cestu do severni Indie v kvetnu pristiho roku. Nasim cilem je oblast kolem Darjeelingu plus Sikkim. Pokud zbyde cas, tak chceme jeste vyrazit smer Manali. Proste si potrebujeme vycistit hlavu a cerstvy horsky vzduch bude to prave orechove:-)
Nechcete se nikdo pridat?

Zkušenosti čtenářů

Hanka

Nevím nevím Ivo, aby si to někdo nevysvětlil tak, že hledáme nějakýho ošetřovatele…. pro jistotu radši doplním, že jsme samostatné a umíme se o sebe postarat :o)

Vasek+Terka
Hanka:

Ahoj,my se chystame do nepalu a severni indie na deset tydnu od pule brezna do konce kvetna. V poradi Nepal-Darjeling. Tak kdyztak pisnete, co mate v planu.

Iva
Vasek+Terka:

Ahoj,
Zatim mame jen urcite body, kam jet. Presny itinerar cesty neni a ani se na nej nechystame. Nektere veci chceme nechat nahode:-)
Z Dilli se presouvame vlakem do New Jalpaiguiry a pak do Darjeelingu, kde si koupime “ vylet“ do Sikkimu. Chteli jsme puvodne i Bhutan, ale je docela drahy. Budeme tu cca6-8 dni. Hanka je zuriva fotografka,takze ji musim nechat trochu casu na fotky, pripadne zachranit jeji zivot. Pro dobrou fotku je schopna udelat cokoliv. Kam se chystate v Nepalu? Chtely jsme se tam taky podivat , mozna nam nezbyde cas. Nebo budeme muset pro presun pouzit letadlo
Pokud bude nalada, tak to cestou do Dilli vezmeme pres Varanasi.Manali je muj cil. Povinnou Agru snad zvladneme nakonec, kdyz ne, tak to prezijeme

Iva
Iva:

Ted jsem precetla clanek o masakru v Bombaji a moje nadseni pro Indii opadlo. V roce 2001 jsem byla v Americe (dvojcata) a v roce 2005 v Anglii (londynske metro). Porad odmitam akceptovat terorismus jak o beznou soucast zivota.

Jirka
Iva:

Ahoj Ivo

je to jen čistě můj názor a nechci ti do toho kecat. Ale Manálí je podle mě jen ztráta času.

Petr
Iva:

Ahoj, skvělá destinace. Já tam byl minulý rok, tak kdyby jsi chtěla poslat nějaké fotky , tak dej vědět na [email protected]. Já plánuji Asii na březen / duben 2009 a taky hledám někoho k sobě

Iva
Petr:

Ahoj,

diky za rady. Jeste uvidime. Nevite nahodou jak se co nerychleji premistit z Indie do Nepalu? Mozna budete mit dobry typ na letenky:-)

Petre, my mame v planu kveten. V zime davam prednost lyzovani, takze brezen urcite nee.

Vasek
Iva:

Ahoj, nejlepsi doprava je letecky. Po zemi bus/vlak, ale je to na dva dny. Da se pritom videt jih Nepalu(NP).
My jedem par tydnu cuit AJ,pak naky trek v Nepalu a pak pres Sikkim a darjeling zpet do Dili. Ale presny itinerar nemame.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: