Práce v zahraničí – nabídky neziskových organizací

Sběr ovoce ve Skotsku-léto 2014

Jirka

Rádi by jsme s kamarádem vyrazili 1. června Do Skotska na sběr ovoce do oblasti SV od Glasgow. Doprava Praha – Glasgow je od cca 1500 Kč do 2500 záleží kdy si místo zarezervujeme + další výdaje. Rádi by jsme sehnali někoho kdo by se k nám na 100% přidal (klidně i víc lidí). Společně se domluvíme a všechno pořádně naplánujeme.Kontakt: Ji********@se****.cz

Zkušenosti čtenářů

Radim

Chci jet drive, duben ,kveten, ale uvidim jestli neco sezenu, kdyz ne, jel bych s Vama, ho*****@gm***.com

terqa

Ahoj, musim být plnoletá ?

Petr

Dobrý den,mám zájem o tuto práci.Je-li možné mi podat více informací,pokud je nabídka stále aktuální. Děkuji 720678154

Jindra

Ahoj, 100% bych jel o dva týdny později. Na který jste farmě, rád bych přijel. Nebo kdyby jste posunuli odjezd: ja**********@gm***.com Díky ti. 🙂

li33
Jindra:

Ahoj jsme 4 a jeli bychom na 100% dej vědět co a jak Dík

Honza
li33:

Taky bych jel. Můžu od půlky června – konec srpna. :-)mail: ha****@se****.cz

Kateřina

Ahoj, mohla bych se tě prosím zeptat, jak si to sehnal? Kde si hledal? S kamarádkou se chystáme taky vyjet, hledáme kde můžeme 🙂 díky za odpověď

Michal K..

Zdravím mám veliký zájem v polovině června do konce července jet s vámi na ty ovoce ale musí to být jistota, a bylo by nás více asi 5 lidí … Díky za info 🙂

Michal K..

Kr**************@em***.cz
zapomněl jsem na email… 😀

¨Frantisek Cermak

Dobry den lidi.Jsme 3lidi ktery by se radi pridali k vasi vyprave.Vychni mame nakou skusenost s praci v cizine.ja jsem i v irsku nakou dobu zil.pokud bychom vam vyhovovali radi bychom o spetnou odpovet co nejdrive predem dekujem.605812926.731285832

Aleš

Zdravím, rád bych tyto prázdniny odjel někam do zahraničí na brigádu. Od 1.července do 18.července jedu na brigádu ale hned další měsíc nebo klidně hned odjel na brigádu do zahraničí. Rád bych se také přidal, díky za další info.
e@mail: Al*********@se****.cz

Táňa

Dobrý den,měli by jsme s přítelkyní zájem o tu to praci budem rádi když by to na tuty vyšlo předem dekujem zaodpoved

Táňa

Zapoměla jsem email ta****@se****.cz

Andrea

Ahoj, můžeš mi poslat bližší informace? Radi bychom se přidali k vám. Můj e-mail ka**************@se****.cz
Díky moc!

Sally

Zdravím, šlo by poslat bližší info? Určitě je to lákavý, někam vyrazit, v zahraničí už jsem dělal. Můj email je ja*******@po**.cz
Díky za odpověď.

Klára

Měla bych 100% zájem, jsme dva a rádi bychom se přidali. Je-li to stále aktuální, dejte prosím vědět.

Jan Kollár

rad bych se pridal 🙂

Aleš

Ahoj rad bych se k vam pridal.date podrobnější info

Michal

Zdravím 🙂 Rád se přidám 🙂 stačí napsat na e-mail ale chtělo by to kolem 10 června budu mít čas a poberu pár kamarádu ? 🙂

kacka

Ahoj, pridala bych se k vam! Mam cas cervenec a do pulky srpna. Napiste 🙂 katka,19 ka***********@gm***.com

Pavel

Ahoh vsichni.Radi by jsme s kamaradem za praci nebo brigadou do Skotska.nevite nekdo o necem?De****************@se****.cz

Josef

Ahoj rad bych se k vam pridal,klidne ihned,diky Janku 733134827

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: