Spolucestování Evropa

Rumunsko, druhá půlka července 2008

Jonáš

Ahoj, hledáme spolucestovatelky do rumunskejch hor – nejspíš Maramures, orientačně od 10.července dál – nejspíš vlakem, máme strategicky možnost bydlení na cestě tam či zpátyk v Budapešti, která sama o sobě taky rozhodně stojí za to:) kdyby se nám tam líbilo, můžeme pak ještě sjet k moři do Vama Veche na bulharskejch hranicíh, do takový hippiesácký komunity… Jonáš

Zkušenosti čtenářů

Lucka

Ahoj, "hledáme…" tzn.: je vás moc? Jsem sama, takže jako spolucestovatelky asi neposloužím, kdyby to ale stačilo, pojedu. Odkud jste (jsi?)? (hippíci?) Lucka

Jonáš
Lucka:

Ahoj, jsme z Prahy a víc nás je,že jsi jedna ale vůbec nevadí.. napiš mi prosim na mail ([email protected]) a odpovim ti podrobnějc, ten veřejned chatt je nebezpečnej:)

zuzka a kamil

Ahoj, zatím jsme 2 a chtěli bychom toto léto procestovat pěšky Rumunské hory. Nemáme s tím ale zkušenosti a tak bychom uvítali spolucestovatele. Můžete psát na [email protected]

Atara
zuzka a kamil:

Ahojda, jmenuju se Lucka.S kámoškou by jsme se k vám taky přidaly jestli nás už nebude moc.

Jonáš
Atara:

Ahoj, no odpovědělo nám už docela dost lidí, že kdyby jeli všichni, tak už by to ale nešlo, ale myslim, že v praxi budem rádi, když vůbec někdo pojede:) takže určitě můžem dál přemejšlet, jenom mi prosim napiš mail/icq – muj je [email protected], je to lepší než se tady bavit takhle veřejně a všechny s tim otravovat:) jestli jste z Prahy, taky by bylo dobrý se někdy sejít, abychom viděli, na čem jsme:) jonáš

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: