Thajsko, Barma, Kambodža, Laos a Vietnam

Protesty v Bangkoku 2014

Martin

Ahoj, chystám se na své cestě na Koh Tao zastavit na tři dny v Bangkoku. Dnes jsem zjistil na stránkach www.bangkokpost.com, ze se opozice chystá zablokovat provoz na 20 místech Bangkoku dne 13.ledna 2014. Mate někdo bližší informace zdali půjde o jednodenní akci, anebo se tato protestní akce muže protáhnout až do voleb. Na výše uvedených stránkach je i mapa s těmito vyznačenými místy blokace obchodních, společenských a dopravních tepen Bangkoku.

Zkušenosti čtenářů

roko

do voleb se to určitě neprotáhne,husto bude toho 13,ale policie to rozežene!

THAJEC

Ahoj Martine protesty mají trvat jeden týden. Další vývoj je samozřejmě nejistý. Stále není úplně jisté, že se volby uskuteční.

Martin
THAJEC:

Vygoogloval jsem informaci ze ty protesty mají trvat od 5 do 20 dnu. Protestujících prohlašuji ze se nedotknou BTS, SkyTrain a letiště. Tak si raději prebukuji hotel z blízkosti Lumpini parku k řece 🙂

Karakoram

Objektivní a hlavně aktuální info najdete na http://www.thajskyraj.com

Pakvan

Protests trvaji uz nekolik tydnu ale vzdycky uzavreli jen nejakou cast treba z dalnice jsme se do nekterych casti nedostali byla tam policie hlavne Dusit kde jsou urady I Kdyz jsem Ted mimo Bkk tak bez who zivota se to moc nedotklo za na par vyjimek takze Clovek muze v klidu letet spousta turistu z toho ma atrakci Jako Kdyz pochodovali a piskali u MBK

Suthep

Web thajskyraj jsou jen bludy zamindrakovaneho primitive co poradne o Thajsku nic nevi

Béda

Ahoj. Taky jedu 16,1, a trochu mám obavy z dopravy taxíkem, protože jsem už po několikáté ubytovaní u khao san road. Tak abychom se tam dostali. Jediné co jsem našel je mapa uzavřených křižovatek na 13.1. http://www.bangkokpost.com/news/local/387780/pdrc-announces-hut-down-bangkok-battle-plan
Tak pokud někdo víc ví rád se dozvím. Čau

Martin
Béda:

Já jsem o troch klidnější, doprava z mezinárodního letiště do centra prostřednictvím AirLink a po BKK s použitím autobusu, SKytrain, BTS nebude blokovala.

Zbyněk

V Bkk jsem byl 7. – 9.1.14. Kromě oblasti Dusit a Grand Palace nejsou demonstrace ve městě znát. MHD funguje normálně včetně lodí kolem Grand Palace.
Do tábora demonstrantů jsem se byl podívat, pro odvážnější též doporučuji.
Zatím je relativní klid, problémy mohou být 13/1, kdy jsou plánovány další protestní akce.
Potíže můžou (ale nemusí) mít návštěvníci Grand Palace a paláců Dusit, tedy asi toho nej, co turisty v Bkk zajímá.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: