Práce v zahraničí – nabídky neziskových organizací

Práce v Usa 2013

Michelle Holubová

Dobrý den Ahoj!! nemáte někdo zkušenosti s prací v Usa nebo se tam někdo letos chystáte? měla bych zájem děkuji 🙂

Zkušenosti čtenářů

Leos

ahoj, ja mam taky zajem o praci v usa, mam zname co tam ziji, ale chtelo by se dohodnout co eventuelne delat a nejake vseobecne informace.

Katerina

Dobrý den,

pokus jste studentka muzete vyztit sluzeb nasi agentury a vycestovat v ramci programu work and travel USA. Pokud byste mel najeke dotazy a zajem o vice info, napiste mi na [email protected]

Pavla
Katerina:

Dobry den,rada bych na brigadu do ciziny,muzete mi poslat nejake informace,na email,dekuji

Nela

Ahoj, v co nejkratší době se chystám odletět na floridu(miami) kdyby nekdo vedel o nejake praci tam budu vdecna za email dikyyyy:)popripade klidne i nejaky partak-partacka kdyby se nasla.papa [email protected]

Jana

Ahoj, také chci letos vycestovat za prací, ale až tak srpen nebo září. Zkušenosti také nemám 🙁 Leoši co já bych dala za známe v cizině 🙂 nikoho tam nemám, tak by jsi mě mohl také vzít sebou 🙂

pigi
Jana:

Jeste jsem zapomel podotknout ze te prace je tady hodnemi pro zeny…uklidy domu. Si piste o info..poradim,pomuzu

lukas
pigi:

Zdar pigi prosím tě pošleš info kde seš co děláš a tak veškerý info chcu z čr už odjet dík lukáš

kiki
Jana:

AHoj, nasli jste uz nejakou praci? Taky bych chtela odjet, ale az koncem cervence – do pulky zari.

Dinky
Jana:

Ahoj, měla bych zájem o práci v usa, kdybys měl nějaké rady, budu ráda když napíšeš 🙂

pigi
Dinky:

Ahoj jestli mas,porad zajem tak. I pisni ja email,ok? [email protected]. Zatim ahoj

Adéla

Ahoj, taky bych moc ráda někam tento rok jela, ale nevím kam a ani nemám s kým :(( Kdo mě vezme sebou?

Lukáš
Adéla:

Napiš mi na FB : http://www.facebook.com/lukas.rosa.7?ref=tn_tnmn

pokecáme o tom 😉

Lukáš
Adéla:

Napiš mi na FB : http://www.facebook.com/lukas.rosa.7?ref=tn_tnmn

pokecáme o tom 😉

Radek
Adéla:

Ahoj,

letos to také plánuji, zkušenosti z NY. Můžeš se mi ozvat na [email protected]

Patrik

Zdravím. Taky chcu do USA. Spíš legálně než nelegálně. Proto sháním kontakty na legální práci. Ale kdyby se někdo připojil, můžem dělat i jako nelegálové. Kdyžtak napiště na mail: [email protected]

pigi
Patrik:

Ahoj jsem tady uz nejakou dobu,a pracuju na stavbach….je tady praaaace az az. Kdybys chtel nejake info,pisni na email. Ahoj Patrik

tessinka008
pigi:

Ahoj Pigi,
s přítelem bychom rádi odcestovali za prací do USA. Můžeš mě napsat pár informací. Píšeš tady, že by si mohl aj něco sehnat, mohu se zeptat co například?

Díky 🙂
e-amil: [email protected]

Terka

Lukáš
pigi:

Ahoj, chtěl bych též do Usa a rád bych sehnal nějaké informace od někoho kdo má zkušenosti a jak je vidět, tak je asi máš. Rád bych ti napsal na mail, ale nemužu rozkliknout outlook, tak se mi ten tvuj neukáže. Takže kdyby náhodou tak muj mail, budu rád kdyby ses mi ozval : [email protected]

Šárka
pigi:

jsem v USA,hledám práci,přijede za mnou manžel,já se domluvím,on neumí,poradí mi prosím někdo,co bychom mohli dělat?Já jsem kadeřnice,umím vechno….mažel je šikovný na všechno..moc děkuji Šárka

Petr Ouředník
pigi:

Ahoj, jmenuji se Petr, je mi 42. Chtěl bych jet pracovat do USA. Jsem truhlář, myslím dost šikovnej, nemáte někdo kontak na někoho kdo tam už pracuje a veme k sobě parťáka? Děkuji za info.

pigi
Petr Ouředník:

Ahoj napis mi na email,jestli mas pirad zajem. Jsem v USA uz 2 roky skoro a delam na stavbach…prace je dost. [email protected]

pigi
Patrik:

Zfravim,lidi muzu dat par uzitecnych rad o praci tady a tak stejne urcite i praci zajistit,je ji tady azaz. Ja makam na stavbach

Marcel
pigi:

Ahoj
Jsem muž 26 let, 182cm , 85kg hledající práci v zahraničí, momentálně jsem v ČR, pracuji jež 5 let v uhelném dole jako horník takže vím co je to těžká práce, jsem zručný, slušný a inteligentní. , budu moc rád za jakoukoliv nabídku, vyučen zedník – obkladač.
Pěkný zbytek dne… Marcel Kolarczyk

TEL: +420 731 978 131
E-mail: [email protected]

Nikol
pigi:

Dobrý den, můžete mi prosím napsat nějaké podrobnější iformace?Jaké jsou podmínky taky platové.Chystáme se s manželem a sháníme nějaké bližší informace.Děkuji Nikol

Pepa
pigi:

Zdravím Pigi, mužu poprosit u tvuj EMAIL? Díky.

pigi
Pepa:

Klikni na „pigi“ a mas tam email…;-)

pigi
Patrik:

Zfravim,lidi muzu dat par uzitecnych rad o praci tady a tak stejne urcite i praci zajistit,je ji tady azaz. Ja makam na stavbach

Katka
pigi:

Zdravím Vás, ráda bych vycestovala do Ameriky na 2-3 měsíce – srpen, září, říjen, tady pracuji v kanceláři, ale ráda si zkusím i restauraci nebo něco takového..můžete mi napsat něco bližšího? Kde přesně jste? Máte kontakty na někoho, kdo na místě nějaký job zajistí? Děkuji moc, Katka

Jarda
pigi:

Čau pigi,ja bych zajem mel a to vaznej.Jen by bylo dobry poslat nejaky blizsi info na mail.Dik [email protected]

Miloslav
pigi:

zdar,chtel bych se zeptat zda stále plati moznost práce,diky

Zbynek Gracias
Patrik:

Ahoj Pigi mohl bys me zaslat vice informaci na muj email dik Zbynek. [email protected]

pigi
Patrik:

Kdokoliv chcete piste na email,poradim,pomuzu s praci..jsem tady rok a prace je tady azaz..jak pro chlapy tak pro zenske.

Blanka
pigi:

Ahoj, taky bych ráda vyrazila. Student už ale nejsem 🙂 Napiš prosím na [email protected]

Díky

ANO?
pigi:

HEJ TYPKU PRACE JE VSUDE HODNE, JEN MALY DETAIL JE PRACOVNI POVOLENI! KDEPAK BY JSI NAM ASI SEHNAL VIZUM HM?

pigi
ANO?:

Pracovni vizum je jasny ze ne…tady je kazdy na ESTU…..nikdo to tu neresi.

michal sevcik
pigi:

ahoj pigi je mi třicet mel bych vazni zajem napis posli mi nejake informace jak se tam dostat co tam delat kde delat mam vazni zajem MICHAl dekuji zatím ahoj

Fanous
pigi:

Dobrý den, také bych měl zájem o práci v USA, napište mi prosím co a jak na [email protected] Děkuju

pigi
Patrik:

Lidi jestli chcete nekdo info,piste na mail,koukam sem malo.

pigi
Patrik:

Lidi jestli chcete nekdo info,piste na mail,koukam sem malo.

jarmila
Patrik:

cau patriku pokud chces praci a bit tu legalne tak priletis a zacnes si vse vyrizovat vse pres emigracniho pravnika .vse stoji a;e penize.cau never ale o vsem se presvec.

PIGI
Patrik:

Ahoj,jsem tady uz delsi dobu a muzu urcite pomoct zaridit tady praci a bydleni. Par lidi jsem tu uz dostal. Jestli nekoho zajima vice info,tak piste na email.

Šárka
PIGI:

Pigi,prosím napiš mail.adresu,napíšu ti,mám zájem,jsem už v USA,potřebuji poradit…nemůžu otevřít tvůj mail,děkují moc za odpověď Šárka

lada
PIGI:

Pigi nemuzu otevrit tvuj email,mel bych zajem pracovat v USA,uz jsem tam jednou byl pred deseti lety v Detroitu,ale uz nemam na nikoho kontakt.Muzes opravdu pomoci,diky.

PIGI
Patrik:

Ahojte,jsem v USA uz pres rok a urcite muzu pomoct zaridit praci i s bydlenim atd…par lidi jsem uz tady dostal. Piste si o info na email,sem koukam malo.

petra
PIGI:

Bohuzel pro nekteré je tvuj email neviditelny pokud nemaj outtlook..mohl by jsi ho sem napsat?:) díky petra – [email protected]

Pigi

Ahoj,

ráda bych jela na dva měsíce v létě pracovat do USA.Jsem učitelka a máme prázdniny. Mluvím výrobně německy, bohužel s angličtinou je to horší. Ráda bych jela na nějakou farmu, kde není potřeba tak dobrá angličtina. Jestli o něčem víte, dejte mi prosím vědět.

Jana (26)
[email protected]

papa

LOL ucitelka me celkem bavi! Cekal jsem, ze bude vice informovana! Ted mi povez kde by jsi sehnala pracovni vizum, hm? celkem podstatna vec nemyslis? Pokud nejsi student, tak muzes tak do haje a na praci v tehle zemi zapomen…jeste k tomu kdyz neumis obstojne anglicky. Tak na takove panacky tam opravdu zvedavi nejsou! ANGLICTINA je zaklad a jako ucitelka by jsi to mela moooc dobre vedet! Pote by jsi totiz byla schopna najit napr. na strankach USA imigracniho, jak to s tema vizama je… Takhle muzes tak maximlane na farmu po Evrope…Dal bych ti to bez anglictiny moc nedoporucoval…

pigi
papa:

No a prave tady kde jsem ja tak anglina vubec neni potreba,a prcovni vizum uz vubec ne..absolutne zadny problem s tim neni. Jsem tady uz rok a makam na strechach.. Jen polska ,ceska ,slovenska komunita… Jsi imigrant a v klidu jdes a zalozis si firmu jak nic..prace je tady hodne jak pro chlapy tak pro zenske

michal
pigi:

Ahoj chtel bych se zeptat jestli by se tam nenašla prace i pro mne a meho brachu dik za odpoved michal

l

do USA z Němčinou:D nevím no

Roman a Radek

Dobry den jsme dva kluci a hledame ruznou praci.Naposled jsme pracovali v Rakousku jako pomocnici u obkladacu .Zvladneme ruznou praci pro vice informaci a vase nabidky posilejte prosim na email [email protected]

Dekujeme vam mnohokrat.

Jakub

Ahoj jezdím v praze jako řidič náklaďáku a Čr už me trochu sere rád bych to jel zkusit prosím o rady Díky Jakub FB:Jakub Dulovec

Tomas

Ahoj tak ja se kvam take rad pridam tady se neda uz nic vydelat v cr.Pomuze me nekdo prosim nechci to zadara.Mam papiry na vse kdome autobusu+vzv a kolovy nakladac jo a jeste halovy jerab,jen bohuzel nejak neumim ani kecnout jinym jazykem nez cz ale to snad nebude problem se nauceit dobudoucna.moc dekuji za cokoli.chtel jsem do skotska ale jak se na to koukam mam strach.Pouze me nekdo?delam uz 15let ve stejne firme Presbeton a uz se to neda.

Honza

Ahoj!
chystam se do USA koncem zari. Uvitam ,kdyby chtěl letet někdo taky. Zil jsem v USA 10 let. muj mail [email protected]

Jiří Slabý
Honza:

Ahoj Honzo,jmenuji se Jirka,je mi 22 let a chtěl bych jít pracovat do USA,můžete mi dát nějaké info jak to tam chodí,co bych potřeboval a podobně.Moc děkuji za laskavost.Jirka

Jirka
Jiří Slabý:

Jirko a nehledáš někoho k sobě? 🙂

Honza

Letim koncem zari, jestli ma někdo zajem, muzem o tom pokecat a pripadne se na necem domluvit. Zil jsem v USA 10 let. Vratil jsem se a je mi tady na zvraceni.
mail [email protected]

Jarda

Čau všeci,taky mě to tu už sere a rad bych taky jel za praci do USA,tak kdyby to někdo chtěl zkusit ve 2(nebo více) tak bych do toho šel.

Dominika

Ahojte všetci..rada by som poprosila niekoho o pomoc..pretože momentalne sa nachadzam v connecticute a zhanam si nejaku pracu na leto..neviete mi niekto pomoct??…dakujem

Klára

Ahoj, letíme s kamarádkou koncem září do New Yorku a chtěli bychom hned od 1. října pracovat. Nevíte někdo o nějaké práci v New Yorku? Máme ubytování i letenky, protože kamarádka tam má babičku a už jsme kontaktovali nějaké agentury, ale všude nás odkazují k tomu první si sehnat práci a až potom odjet do Prahy na ambasádu vyřídit vízum. Tak prosím kdyby někdo o něčem věděl napište na můj mail. Žádné práce se nebráníme, budeme uklízet, umývat, venčit psy cokoliv 🙂

frenk

Ahojte,rád bych vyjel v roce 2014 za prací do USA,tak bych byl rád za nějaké info…. Dík

kateřina
frenk:

Dobrý den,

pokud jste student muzete vyuzit sluzeb nasi agentury a vycestovat v ramci programu work and travel USA. Pokud byste mel nejake dotazy a zajem o vice info, napiste mi na [email protected]

tereza
kateřina:

Já jsem byla letos na Long Islandu NY přes agenturu ATEP a můžu jen a jen doporučit, vydělali jsme si slušné peníze, udělala se tam super parta,když měl člověk volno strávil ho na pláži a komunikace s agenturou fungovala tak jak měla,tak pokud někdo váháte co s létem, tak určitě doporučuju zkusit program work and travel. Tereza

Vendua
tereza:

Tereza : Ahoj, koukala jsem na stránky agentury Atep, ale za jejich služby si účtují asi 19000, můžu se tě zeptat, kolik sis vydělala měsíčně? Chtěla bych vědět jestli se mi za léto aspoň splatí náklady. Díky 🙂

Tereza
Vendua:

ahoj Vendulo,myslim ze ty programy maji vesmes vsechny agentury stejne drahe..vetsinou si za ten mesic mesic a pul na to vydelas zpatky a pak uz vydelavas pro sebe,jako nevydelas si nejake velike penize,ja to pak vse procestovala(14 dni na zapade),a nakoupila dva kufry veci ale myslim ze to vsechno za ty zazitky,anglictinu atd.stoji..pa T.

frenk
kateřina:

A co když už mám nějaký ten pátek po škole….?

veronika
frenk:

pokud ti je do 35 tak muzes zkusit work and holiday kanada nebo novy zeland!!!

Štefan

ahoj shanim praci v zahranici klidne bych sel i do te ameriky jako ridic na nakladak

Katy

V Ekvadoru (Jizni Amerika) jsme rozjeli projekt luxusnich urbanizaci (development) primo na plazi Pacifiku a na kopci u Pacifiku. Muj otec je stavbyvedouci, je Cech a tak hledame SCHOPNE PRECIZNI PRACOVNIKY NA STAVBU-obkladace, zedniky, instalatery, elektrikare, pokryvace. Stavime luxusni vily americkeho stylu evropskou (Ceskou nebo spanelskou) stavebni metodologii. Normalne zijeme v USA, ale diky projektu jsme tady. Napiste, pokud mate zajem.

Jaroslav
Katy:

Zdravím,
můžu poprosit o více info na email? Měl bych zájem.
Momentálně se tu živím jako Pokrývač, možná by nebylo od věci zeptat se na tuhle profesi u vás 🙂 Předem díky …

Katy:

mam zajem prosim o vice info na mejla diky moc [email protected]

Miloslav

Mam zajem o praci v Ekvadoru,poslete mi prosim vice info nebo vasi mejlovou adresu na [email protected]

Krivik

Zdravím, nabídka vypadá lákavě, mohl bych přes léto, někdy od června, kdyžtak mi můžete poslat více info na mail [email protected]

Honza

Zdravím.

Rád bych odcestoval do zahraničí. Nejlépe do anglicky mluvící země. Domluvím se, když ne pusou tak nohama a rukama vždy 🙂 Mám praxi v zahradnických pracích, mohu pečovat i o celou zahradu sám. Budu dělat i jiné práce.
Je mi 26. let a chci pryč z rozkradené ČR a chci poznat svět. Nechci žít ve zdech systému, které Nám staví do hlav. Důležité je zbavit se strachu a to jsem udělal.
Děkuji za nabídky
S Pozdravem Honza

Sharka

Ahoj! Protože končím v květnu magistra na VŠ, rozhodla jsem se už teď hledat nějakou práci se startem od konce září/začátku října.
Brala bych jakoukoli kancelářskou práci – mám zkušenosti přes rok na pozici front desk, office assistant a marketing assistant.
Aj skvělá. Pokud byste o něčem věděli, prosím info do mailu…
Nejlépe California/ Miami/ Montana

Dalibor

Ahoj mam zajem odcestovat do USA,chce se mi z naseho statu blejt,budu rad za kazdou nabidku,radu,….delam pokryvace,klempire,zednika,spolehlivost,flexibilita,beru jakykoliv druh prace.moc dekuji. [email protected]

Adéla

Dobrý den všem,

chtěla bych v příští roce zhruba na podzim odjet pracovat do USA (nejlépe New York). Ráda bych kdyby jste se se mnou podělili o zkušenosti nebo jak tam praci najít na delší dobu. Je mi 23 let a jsem schopná dělat prakticky cokoli, v rámci možností.

Děkuji předem.

Adéla

Dobrý den všem,

chtěla bych v příští roce zhruba na podzim odjet pracovat do USA (nejlépe New York). Ráda bych kdyby jste se se mnou podělili o zkušenosti nebo jak tam praci najít na delší dobu. Je mi 23 let a jsem schopná dělat prakticky cokoli, v rámci možností. Mám vystudovanou SŠ Evropskou obchodní Akademii. Pracovala jsem 4 roky jako finanční poradkyně a teď pracuju dva roky jako asistentka.([email protected])

Děkuji předem.

Adéla

Dobrý den všem,

chtěla bych v příští roce zhruba na podzim odjet pracovat do USA (nejlépe New York). Ráda bych kdyby jste se se mnou podělili o zkušenosti nebo jak tam praci najít na delší dobu. Je mi 23 let a jsem schopná dělat prakticky cokoli, v rámci možností. Mám vystudovanou SŠ Evropskou obchodní Akademii. Pracovala jsem 4 roky jako finanční poradkyně a teď pracuju dva roky jako asistentka.([email protected])

Děkuji předem.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: