Práce v zahraničí – nabídky neziskových organizací

Práce v Norsku léto 2015

Zuzana a Zdislava

Dobrý den všem 🙂

Hledáme práci/brigádu na léto 2015 v Norsku.
Rády bychom pracovaly asi dva měsíce ideálně v blízkosti přírody – například na farmě nebo jako sběrači ovoce. Obě jsme profesionální muzikantky, takže můžeme i hrát v nějaké restauraci nebo hotelu. Můžeme také pracovat v gastronomii, vypomáhat v kostele nebo pracovat s lidmi (hlídání dětí, základní pomoc starším lidem kteří ji potřebují apod.)

Byly bychom vděčné za jakoukoliv nabídku nebo radu, jak se k práci v Norsku dostat.

S pozdravem Zuzana a Zdíša

Zkušenosti čtenářů

Zuzana a Zdislava

Kontakt na nás: [email protected]

Peter

Baby ak by ste na nieco narazili dajte mi vediet, rad bych se preipojil, dajte vediet ak nieco na mail [email protected]
Diki

Kaja
Peter:

Ahojte,
moc rád bych jel do Norska za prací, miluji přírodu už jen toto mě láká.
Mám strach jet tam na svou pěst a hledat až tam, zatím hledám kde se dá na netu, nemohu však zatím nic najít.
Kapka naděje: neporadil by mi někdo kde hledat případně jak získat práci?
Díky moc ahojte

Jarda

Ahoj lidi také přemýšlím o Norsku už celkem dlouhou dobu jenže sem sám nikdo semnou nechce jed a hlavně nenám nic domluveného takže bud se k někomu připojit a nebo jet na slepo a vše si zařídit až tam přinejhorším pár nocí pod širákem bych zvládl toho se nebojím hlavní duvod chci odtud vypadnou a zažít nějaky to dobrodružství,poznávat seznamovat se atd.. na víc žijeme jen jednou tak je to potřeba využít.kdy by někdo o tem chtěl pokecat muj email je [email protected] mej te se zatím ahoj

Jarda

Ahoj lidi také přemýšlím o Norsku už celkem dlouhou dobu jenže sem sám nikdo semnou nechce jed a hlavně nenám nic domluveného takže bud se k někomu připojit a nebo jet na slepo a vše si zařídit až tam přinejhorším pár nocí pod širákem bych zvládl toho se nebojím hlavní duvod chci odtud vypadnou a zažít nějaky to dobrodružství,poznávat seznamovat se atd.. na víc žijeme jen jednou tak je to potřeba využít.kdy by někdo o tem chtěl pokecat muj email je [email protected] mej te se zatím ahoj

Tereza

Ahoj, vyrazila bych ts ky za práci do Norska, cestovala jsem hodně zkušenosti bohate:)

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: