Spolucestování kamkoliv

plánuje někdo cestu kolem světa od roku 2010?

jiri1986

Někdy v průběhu roku 2010 se vypravím na cestu kolem světa a rád bych poznal lidi, kteří mají podobný cíl a jsou opravdu ochotni takhle odjet. Ideálně najít spolucestující. Já pojedu na 100%, i sám.

Zkušenosti čtenářů

Jana

Ahoj Jirko,
Už delší dobu mi „cesta kolem světa“ leží v hlavě a 2010 se rýsuje jako celkem reálný cíl. V které části roku bys chtěl odjet a jaké máš +- plány? Můžeš kdyžtak písnout na sa******@gm***.com nebo na sebe nechat maila? Díky Jana

jirka

ahoj muzez napsat na email vice informaci. me by to tez lakalo. problem muze nastat po strance financi. v teto dobe clovek nevi co bude. co me zajima zda jsi to nejak pocital. kolik by bylo orientacne potreba penez. i kdyz je me jasne ze se bude jednat o velkou castku. dikas jery

jirka
jirka:

email. napis mi prosim diky

David '86

taky by jsem už delší dobu rád něco podobného podniknul. Otázka je kolik zvládnu našetřit peněz, případně pak ještě přividělat na cestách.Kdyby něco napiš na mejl jak to máš zhruba naplánované (alespoň pro inspiraci:)

KRYSTYNA HORÁČKOVÁ

Ahoj, plánuji cestu kolem světa v roce 2010. Ozvěte se tel.číslo 777 570 064.

Monty

Plánuji plavbu kolem koule na plachetnici.Je to v globálu asi nejlevnější varianta.Hledám tak dva lidi do posádky.Jestli se chce někdo přidat,tak info na mail.Vyplouvat se bude buď z Francie a nebo z Kanárských ostrovů.Pro ilustraci http://www.lide.cz/Monty.13

Hakim
Monty:

Hey a na kolik by to přišlo? Já bych se přidal… Mám zkušenosti z plachtěním v ČR…:-)

Monty
Hakim:

Pošli mi to na mail a nebo sem napiš svůj

howk
Monty

Martina pechackova
Monty:

Cauky, mohl bys mi napsat, co bys mel v planu, odkud by se vyjizdelo [protoze ja asi nebudu v Cechach..] a na kolik by to orientacne prislo, protoze ja opravdu nemam predstavu…
Cestuju uz asi 5 let sama [ treky do hor – Rumunsko, Zakarp. Ukrajina , Slovinsko,.. cela Evropa..], ale uz me to samotnou nebavi a tohle by bylo skvely, protoze bych mela cas nasetrit …
muzes mi napsat na pe******@ce*****.cz
Dekuju moooc
07766047810 – jsem ted v Anglii
Moc se tesim na reakci
Martina Pechackova

Hakim

Zdravím, mám stejný plán:-) V létě 2010 vypadnout do světa… Jak si toi představuješ? Nezajdeme na pivko? Kde se pohybuješ?

MARTINA Pechackova

Cauky, pokud uz jsi neco pocital, mohl bys mi poslat priblizny odhad vydaju,… mozna itinerar, ci tak – protoze ja bych se asi pripojila pozdeji – jsem ted v Englandu ale pokud se dohodneme muzu nekam dojet..mama zkusenosti s cestovanim pohorach, stopem,.. klasicky „Hobo Style“ :]]
pisni, budu rada
Martina
pe******@ce*****.cz
07766047810

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: