Jižní Amerika

PERU květen-červen 2011

Michal

Nemá někdo zájem navštívit na cca 3 týdny Peru, jižní část, kaňon Colca, jezero Titicaca, treky u Machu Picchu, Cuzco apod. Vše na domluvě. Michal (42) [email protected]

Zkušenosti čtenářů

věruš

Ahoj!

Jedu se skupinou do Peru Bolívie na měsíc přesně na tato místa. Chceš kontakt na člověka, co to organizuje? Super!

Věruš

Michal
věruš:

Ahoj Věrko,
Díky moc za odpověď a nabízený kontakt.Možná se mýlím, ale asi jedeš s kamarádkou Luckou a skupinou Richarda Slaby.S ním jsem mnohé diskutoval, ale jezdí na dost dlouhou dobu (teď tedy jen na 4 týdny, dříve tuto cestu dělal na 5 týdnů).Právě kvůli těm 4 týdnům nemohu a pak ještě zajíždíte do Bolívie, kterou si chci projet zcela jako samostatnou destinaci.Jinak Richarda doporučuji.Kdybys měla jiný nápad, tak dej vědět.Hezký den Michal

Lukáš
věruš:

Ahoj Věruš
Prosim tě uzavřeli jste už zájezd do Peru a Bolivie nebo ještě máte volná místa??Popřípadě bych prosil kontakt na organizátora.
Děkuji
Lukáš

Marcela

Ahoj Michale
Platí ještě ten nápad s Peru?
Měla bych zájem.Marcela 41 let.
Ozvi se na [email protected]

Petr

Můj známý (filmař)letí letos v létě na zajímavou expedici do oblasti Pantanal v Brazílii zaměřenou na fotografování jaguárů a dalších zvířat, kterou organizuje jeden z nejlepších průvodců v oblasti. Shání nějakého dalšího (amatérského nebo profesionálního) filmaře, který by měl zájem zúčastnit se expedice společně s ním. V případě zájmu prosím pište na uvedený email, případně volejte na 777 115 347.

Petr

Omlouvám se, vložil jsem příspěvek na špatné místo.

Yarda Gruss

Hola amigos, az budete v Peru a budete hledat ubytko v Arequipe, tak zde mam hostel s barem, mluvim cesky. Take Vam mohu dat info o zemi. Zdar Yarda

Martin
Yarda Gruss:

Zdravime.do Arequipy se chystame v srpnu nebo září.jak se jmenuje hostel?ze bychom u vas prespali a popovidali.nebo mi poslete prosim na [email protected] nejake info.díky díky..martin a dominika

Yarda Gruss
Martin:

Hola amigo Martine, hostel se jmenuje Inca Reisen House, adresa pasaje Saenz Pena A1 /por El Filtro/, Arequipa, jsem 10 minut pesky od hlavniho namesti.
Mam tu bar s pivem a vinem, bazen, pinpongovy stul.
Pokud mas jeste nejakou otazku tak se ozvi. Muzes take mrknout na muj web. http://www.peru.txt.cz
zdar Yarda

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: