Jižní Amerika

Peru, Bolívie, Chile – 11.12.2010 – 7.1.2011

Kamil

Hledám spolucestovatele na cestu do Peru a pak přes Bolívii kolem solných jezer do Chile. Jde o to něco vidět, nafotit a zažít a trošku vypnout a odprostit se od starostí všedních dní. Odlet z Vídně 11.12.2010 do Limy a zpáteční cesta odlet 7.1.2011 ze Santiago De Chile do Vídně. Bližší info na mailu.

Zkušenosti čtenářů

Kamil

Tak jen menší update, právě jsem zaplatil letenku a zpáteční odlet je 8.1.2011 s příletem v neděli 9.1.2011 v 18:45 do Vídně.

banan
Kamil:

Za kolik más letenku?

Kamil
banan:

Letenku mám Vídeň – Madrid – Lima – Santiago De Chile – Madrid – Vídeň a vyšla přesně na 31 914 Kč včetně veškerých poplatků.

Yarda Gruss

Hola Kamile, pokud budes v Arequipe /Peru/ a budes mit zajem zastav se u me v hostelu mam tu i bar a pivo, adresa a telefon :Hostel Inca Reisen, pasaje Saenz Pena A1 /por El Filtro/ Arequipa, Peru, SOURADNICE : 16o23´33.27¨ S 71o31´42.07¨ O , telefon +5154221746,
na webu mam i mapku Arequipy http://www.peru.txt.cz , mail je [email protected] zdar Yarda

Jirka
Yarda Gruss:

kdo by se u Vas zastavoval kdyz to je u Vas aspon dvojnasobne drazzsi nez jinde…:-(….TOTAL TOURIST RIP-OFF

Yarda Gruss
Jirka:

hola Jirko, u me nocleh stoji $ 10 USD na osobu se snidani. Mam tu cisto, uklizeno a bez blech nebo jinych zviratek,take po kazdem klientovy menim povleceni…Zdar Yarda

Yarda Gruss
Yarda Gruss:

Jirko, Kamil u me byl s Lukasem 6 noci a na jejich reakce ne jen na muj hostel muzes videt na http://www.pichler.cz/ . Preji Ti hezky novy rok. Zdar Yarda

Ladislav

Ahoj.Co píšeš se mí líbí, ale jel bych klidne na delší dobu. Třeba bych jel s tebou a pak bych tam možná zůstal dýl to by se vidělo.

ivana
Ladislav:

ahoj Láďo, odpadla mi parťačka na cesty po Perú, Bolívii, Brazílii. Plánovaný let byl 14.1.2011 do Limy a odlet do Prahy 8.3. z Ria de J. Už se chytám i poslední naděje a sháním parťáka//čku na cestu. Nechci to vzdát, lepší je cestovat ve dvou, ale samotné se mi taky nechce. Přizpůsobila bych odlet, přílet i dobu cetování podle tebe. Já mám neomezený čas, můžu i třeba na půl roku. Prosím tě napiš mi na [email protected] díky iva

ivana

ahoj, vezme mne někdo s sebou na cesty po Perú a
Bolivii? Odlet kdykoli po 15.12. z Mnichova, z Vídně,
z Prahy.(Mnichov je nejoptimálnější, z Florence tam jsi
za 4 hodiny a obě buové místenky stojí jen 1300 Kč, takže tě letenky vyjdou o 8.OOO Kč levněc než při odletu z Prahy, hlavně autobus zastaví rovnou u letiště; Vídeň není tak levná – ale klidně i z Vídně). Zkušenosti s trekem po Mexiku a Střední Americe mám, nic to není, všechno v pohodě. Já bych jela nejradší na 2 – 3 měsíce. Ale pozor, je mi přes 60 let,
takže hledám dobrou partu nebo fajn spolucestující kamarády/ky.
Pokud by se chtěl ke mně někdo připojit, klidně, chci odletět v lednu a je nejvyšší čas se sejít a zamluvit si letenky.

SIDONIE
ivana:

ahoj ivano, nic si z toho nedelej, mne je 59 a mela bych zajem se podivat do chile, pripadne prestehovat. jestli mas zajem, ozvi se na [email protected]
sidonie

ivana
SIDONIE:

Ahoj Sidonie,
mám předběžně zajištěnou letenku na 14.1. Praha-Lima a
zpět variantně, což mohu ještě upravit. Nebyla bych proti tomu podívat se namísto Bolívie a Rio de Janeira (odtud plánovaný odlet do Prahy) namísto toho třeba do Chile, pokud bychom se domluvily a jely spolu? Ozvi se mi prosím tě. Ahoj Ivana

Jirka
ivana:

Kdyz se zeptate jakehokoliv cestovatele ktera zeme v Jizni Americe je nejzajimavejsi tak Vam odpovi, ze Bolivie a ja s tim mohu jenom souhlasit. Do Chile bych vubec nejel, ale at se kazdy rozhodne sam 🙂

andy
Jirka:

Bolivie je nejvic… to je jasny..

Ovsem po tom co jsem si vloni dal Carretera Austral v Chile, tak musim rict, ze valdivianskej destnej prales byl velkej zazitek a Chile neni jenom zeme pro regeneracni zazemi…

Lucie
ivana:

Ahoj Ivano, jsem uplně nadšená, že jsem tě teď právě objevila. Chci se podívat do Jižní Ameriky, můj sen je Peru, hory a prales, ale ta příroda je všude tak úchvatná, že bych se přizpůsobila. Chtěla bych se k tobě, event. k vám (Sidonie)připojit, snad není už pozdě, plánovala jsem odjezd na jaro, ale nechce se mi s cestovkou a sama si netroufám, přiznám se, že nemám zkušenosti, pouze velikou chuť. A příští rok mi taky bude 60. Ozvi se prosím, co nejdřív, ještě zítra budu na netu, pak až 3.1.

Ivana
Lucie:

Ahoj Lucie, snad tě ještě stihnu. Odpadla mi spolucestovatelka Tereza. Měly jsme naplánován odlet 14.1. Praha-Lima a nazpět 8.3. Rio-Praha, cena cca 32.OOO obě letenky. Nechce se mi jet samotné, ale nechci to ani vzdát. Všechno by se dalo dohodnout společně a event. pozměnit, když by se ti to zdálo např. dlouhé. Nyní zjišťuji, zda je možný přejezd z Bolívie do Brazílie k pobřeží (5.3. tam začíná karneval). Sidonie se mi vůbec neozvala, takže to Chile padá. Letenky by se musely předběžně zarezervovat a pak zaplatit do 6 dnů. Pojeď Lucko, bude to príma. Já mám zkušenosti s cestováním už po dvakrát. Vždy jsem se seznámila s parťářkami a parťákem na netu a nikdy to nemělo chybu. Prosím ozvi se mi na [email protected]. Iva

eva
Ivana:

Ahoj, my jsme jeli z Bolívie ze Santa Cruz k hranicím s Brazílií vlakem (autobus jel hroznou oklikou přes Argentinu)a bylo to moc fajn. Pěšky jsme přešli hranice a z Corumby jsme jeli busem přes Campo Grande do Sao Paula(více info na eva-lupen.dobrodruh.net Patagonie-vandr grande.
V jižní Americe doporučuju nevynechat vodopády Iguazú, jsou strašně nádherné a až se do JA vrátím podívám se tam ráda znova.

Jirka

A jaké je v lednu v Peru počasí? Na pobřeží je asi pěkně, ale co zbytek Peru?

Jenda
Jirka:

teoreticky by mělo být období dešťů, nepamatuješ loni, jak ty závaly uvěznily turisty na Machu ?

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: