Volná diskuse

Pamplona 2008-běh s býky

martin

Cau lidi,
byl nekdo a jel by znovu nebo nekdo, kdo tam jeste nebyl (muj pripad) a chtel by jet? Kluk i holka…cim nas bude vic, nebudem se bat byka nic..:-)
jedna se teda o beh s byky, kdo nevi…
mej te se…

Zkušenosti čtenářů

David

a kdy to je? je tam vstup volný?

martin
David:

je to kolem 7-14.7., vstup do koridy se plati, na beh myslim, ze ne..kdo driv prijde, ten bezi..:-)

Howgh

větší debilitu jsem veviděl

Howgh

…pardon – neviděl

Jenda
Howgh:

Howgh je vůl, proto mu příde běh s býky debilní. Náhodou to je fajn netradiční nápad na odvaz 🙂

Mates
Jenda:

zdarec ja bydlím v Pamploně a myslím že na ten běh musíš bejt fakt vrcholovej běžec a není to tak jednoduchy jak to vypada.Ale jinak se tam na tebe pujdu klidně podivat až poběžiš :o)

martin
Mates:

No ja tam budu asi 5 dni, takze omrknu situaci a pak uvidi…kdyz jsem videl fotky, spousta lidi bezi s byky, ale v podstate je ani nevidi, kolik tam je lidu..nemas nejake tajne prakticke tipy na ubytko atd? Jsem nekde cetl, ze tam je par kempu (stan, chatka) a shuttle bus do mesta. Nebo spat nekde na divoko? A udelas mi fotku, az me bude byk koukat z oci do oci?:-)

Mates
martin:

Jde o to kolik vas bude… Ale ve stanu se tady da bydlet docela v poho.trošku mimo město, jinak ubytovani je dost drahý hlavně v tento svatek, jinak tě rad vyfotím jestli nebudu pracvovat nebo se tam propletu mezi tou hordou lidí.

martin

No jsem sam a nekde jsem tady cetl, ze se tam spi natvrdo kde se da, kdyz se schovaji cennosti, tak se to da prezit..a urcite tam spoustu lidi potkam, takze neco asi vymyslim na miste..taky jsem cetl o tech kempech, kam se da dostat busem, kus za mestem..no uvidime..

Mates

Mnojoo tohle fakt nevim nějak s tím nemam zkušenosti, ale kdybych věděl o něčem hned ti sem napíšu. Nebo kdyby se uvolnila postel u nas v bytě zatím tam mame obsazeno…

martin
Mates:

hele kdyz tak prehodime diskuzi na mail, nemusi vsichni vse videt a vedet, co? muj: [email protected]
dik zatim..

Martin

Jses jeste tady Mates??

Martin

Jses jeste tady Mates??

Mates
Martin:

si hombre jsem tady. Sorry nejk sem neměl čas. Kdyžtak napiš na [email protected]

Mates

Tem co se chystaji na Filipiny…
Nebojte se napsat na mail, poradim, zaridim, provedu, doporucim, protahnu jungli, po atraktivnich mistech, za nakupy, za dobrym jidlem, za holkama, pod vodu, kolem ostrovu na kroskach a pod… Ziju tady 10 let…

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: