Spolucestování kamkoliv

Od 11.7.2008 kamkoliv

Tomáš

Najde se někdo kdy by chtěl v toto datum vycestovat někam do světa a nechce se mu samotnému? je mi celkem jedno kam by to melo být.Podřídím se.Je mi 31.Pohodář co srandu nezkazí.Ozvěte se prosím.

Zkušenosti čtenářů

Líba

Ráda bych vyrazila někam do světa a nechce se mi samotné, je spousty krásných míst, takže je velká pravděpodobnost, že najdeme místo, které by se nám líbilo oběma. Podrobnosti na e-mailu.

veronika

Planujem cestu do skotska, a mam 2 volne miesta v aute. Odchadzam 19 jula a vraciam sa 28 jula. Je mozne dni posunut max o 1 den skor alebo neskor. Chcela by som navstivit central highlands a miesta na sever a na vychod od highlands, cize balmoral, vychodne pobrezie, ale i edinburg a glasgov. Rada by som robila mansie jednodnove vylety s tym, ze by sme po kazdych 2 dnoch zmenili miesto.

Jediny problem je, ze byvam v londyne a auto budem prenajimat odtialto, cize teoreticky by som rada niekoho, kto sa moze dopravit sem.

Cestujem ja (29) a kamoska, ktora prileti zo slovenska. Obidve sa radi prisposobime, mame radi prirodu a sme za akukolvek srandu.

veronika

Michal

Ahoj jestli ještě plán nemáš tak nabízím s námi od 11.července na 14dní trek po Černé hoře, zatím nás je 3-5 ve věku 22-30 let. Samí mladí pohodoví lidé. Cena kol 3000,- 🙂 Tak jestli máš zájem stačí napsat maila. Michal

Gabca

Ahoj Tome, uz si nekoho na to cestovani nasel?

Gabina

Ahoj, hledam nejaky pohodare na cestu "kamkoliv" tak na 3 tydny. Je mi 34.

Petr
Gabina:

Škoda odpadl mi parťák do Turecka,ale musím vyrazit nejpozději 7.1.Kdyby si chtěla změnit termín odjezdu,zaujalo tě Turecko a nevadilo by ti cestovat vlakem,nebo stopem s jedním cestovatelem a jeho psím parťákem,tak dej vědět.Zatím čauky Petr

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: